Kaip rasti gyvenimo meilę

Daugumai mūsų mintis surasti tikrąją meilę, kuri truktų amžinai, rodosi nereali. Galvojame, kad tai negali būti suplanuota, todėl geriau viską palikti atsitiktinumui. Tačiau kodėl mums nepabūti realistiškesniems: išsiaiškinti, ko norime iš meilės, kad galėtume surasti tą idealų žmogų?

Dabar daug daugiau kalbama apie pasimatymų agentūras ar internetines pažintis. Dauguma mūsų pažįsta bent vieną žmogų, kuris, pavargęs nuo tikros meilės ieškojimo, pamėgino kur kas racionalesnį būdą surasti porą.

Nepaisant to, daugumai mūsų vis dar nelengva apsibrėžti, kas gi iš tikro mums tinka. Vietoje to tiesiog leidžiame “įvykti tam, kas turi įvykti”.

Vis dėlto, išsiaiškinę šiek tiek daugiau apie save, apie tai, kodėl renkamės būtent tuos, o ne kitus partnerius (beje, ir ne pačius geriausius mums), mes galime žymiai pagerinti savo sėkmės šansus, teigia santykių specialistė Julia Cole.

Savo knygoje “Suraskite savo gyvenimo meilę” ji teigia: “Negalėsite užmegzti sėkmingų santykių ateityje neapgalvoję, kas nutiko ankstesniuose santykiuose. Seni jausmai ar įsitikinimai, jus įtakoję anksčiau, gali iškilti tiesiog nesąmoningai ir paveikti naujus santykius.”

Jūsų “emocinė kuprinė”

Norėdama iliustruoti šią mintį, Julia vartoja “emocinės kuprinės” sąvoką. “Jūsų emocinė kuprinė prikimšta minčių, kurios ateidavo į galvą stebint bendraujančius draugus, atsimenant, kaip spręsdavote problemas su ankstesniu partneriu, svajojant apie idealų mylimąjį ir milijonus kitų dalykų. Kai užmezgate naujus santykius, susitvarkymas su senųjų emocijų našta tikrai padidins sėkmės galimybę.”

Julia rašo apie svarbiausias problemas, kurias nešiojamės savo kuprinėse ir kurios gali kliudyti partnerio paieškai. Tarp jų – mūsų konfliktų sprendimo būdai, seksualinės problemos, darbo bei asmeninio gyvenimo pusiausvyra, antrosios santuokos.

Jei bent vienas šių dalykų įtakojo jūsų santykius, tuomet, teigia Julia, jums reikia dirbti su jomis dar prieš tai, kai užmegsite naujus rimtus santykius.

Vis dėlto, nepaisant to, dauguma mūsų verčiau linkę sėkmę meilėje priskirti atsitiktinumui.

“Mes vis dar apsėsti minties apie Pelenės sėkmę – kad pilname žmonių kambaryje sutiksime kito žmogaus žvilgsnį ir be jokių dvejonių suprasime, kad tai mums skirtasis”, – sako Julia.

“Tačiau jei tuo pasikliausime, padarysime daug klaidų. Tiesa, kad jausmai neplanuojami, tačiau ilgesniems santykiams reikia daugiau pastangų. Tai nereiškia, kad reikia atsisakyti viso santykių džiaugsmo bei romantikos. Veikiau tai galvojimas apie ilgesnį laiką. Žmonės, kuriems kelis kartus nepavyko, arba kurie dabar vėl atsidūrę tame pačiame beviltiškame santykių taške, turėtų racionaliau žiūrėti į meilės paieškas.

Žinokite savo tipą

Gal visuomet renkatės tam tikrą tipą ir vėl kenčiate, kai po kurio laiko santykiai žlunga? Tuomet gali būti, kad jūsų “tipas” – blogiausias, kokį tik galėjote pasirinkti. Julia teigia: “Rekomenduoju mesti iššūkį ir susitikinėti su žmonėmis, apie kuriuos net nepagalvotumėte, arba ieškoti meilės visiškai kitose vietose, kitu būdu. Jei taip padarysite, didesnė tikimybė, kad susitiksite skirtingą žmogų, kuris galbūt bus jums skirtasis. Tai nereiškia, kad turite tapti “santykių modeliuotoja” – veikiau tai būdas išsivaduoti iš stereotipų, kurie gali būti įsisenėję jūsų galvoje bei ribojantys sėkmės galimybes.”

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *