Kaip rasti savo antrą pusę, naudojant traukos dėsnį

Nėra nieko, ko negalėtumėte padaryti ar gauti jei žinote, kaip suaktyvinti ir panaudoti neribotą jėgą, esančią jumyse! Jei ieškote meilės, traukos dėsnis gali būti jūsų raktas į sėkmę. Teisingai naudodami šį universalų dėsnį, galite sutikti žmogų, su kuriuo gyvensite visą gyvenimą. Taigi, derinkite naudą su malonumu, naudodamiesi traukos dėsniu, kad sutiktumėte (ir išlaikytumėte) savo gyvenimo meilę!

1. Būkite savimi

Slėpdami tikrąjį save ir dėvėdami kaukę, jūs pritraukiate žmones, kurie atspindi arba papildo pasauliui jūsų pateiktą klaidingą įvaizdį, ir tai apsunkina surasti partnerį visam gyvenimui. Be jokios abejonės, jūsų antroji pusė puikiai tinka tikrajam jums, o kadangi jūs negalite žinoti, kaip ir kur susikirs jūsų keliai, svarbu visada išlikti savimi! Traukos dėsnis myli viską, kas yra tikra, todėl suteik pasauliui savo šviesą!

2. Meilė sau

Be jokios abejonės, malonu būti šalia žmonių, kurie tikrai myli save. Toks žmogus lengvai pritraukia potencialius partnerius. Todėl jei nori būti mylimas, pats turi įsimylėti savo tikrąjį „aš“. Be to, kadangi neigiama savigarba rezonuoja su neigiama energija, kuri atstumia potencialius partnerius, svarbu atsikratyti perdėtos savikritikos.

3. Sutvarkyk savo įsitikinimus

Gyvenimas yra grįžtamojo ryšio sistema, todėl jūs gaunate tai, kuo tikite. Ir jei jūsų įsitikinimai neatitinka to, ką jūs iš tikrųjų norite gauti, tuomet laikas jų atsisakyti ir suformuoti vertybių sistemą, kuri palaikys jūsų tikruosius norus. Norėdami tai padaryti, turite išanalizuoti savo idėjas apie meilę, o tada atmesti tas, kurios trukdo jums sukurti idealius santykius.

4. Svajokite toliau

Vaizduotės galia gali pakeisti jūsų asmeninį gyvenimą, o jei ieškote meilės, vienas geriausių dalykų, kurį galite padaryti, yra pradėti svajoti apie savo idealią sąjungą. Pasitelkę vaizduotę galite sukurti ir pagerinti norimus santykius tiek, kad jie atitiktų jūsų idealą.

Įsivaizduodami savo idealų partnerį, jūs siunčiate teigiamus vaizdus į Visatą, kuri priima ir išpildo šį prašymą. Kai jūsų galvoje susiformuos tobulas vaizdas, drąsiai tobulinkite jį vėl ir vėl, kol jis atsiras realybėje.

5. Sutelkite dėmesį į teigiamus dalykus

Užuot galvoję apie tai, ko nenorite iš santykių, sutelkite dėmesį į tai, ko norėtumėte iš jų gauti. Jei norite nustatyti, kokios mintys aplanko dažniausiai – neigiamos ar teigiamos – analizuokite, kokią įtaką jos daro jūsų nuotaikai. Mintys, kurios pagerina jūsų savijautą, yra pozityvios mintys, o jei jūsų nuotaika krenta, vadinasi, jus pagavo negatyvas. Tai labai paprasta! Todėl jei pagavote save galvojant apie ką nors nelabai gero, tiesiog pasukite mąstymo procesą 180 laipsnių kampu ir sutelkite dėmesį į teigiamus norus. Tai darydami iš karto pasijusite geriau ir susitapatinsite su savo meilės jausmu, kurio ieškote.

6. Pasakykite „Ne“ pavydui

Natūralu, kad pavydime, kai matome, kad kažkas patiria meilę, kurios trokštame, bet kurios mes dar neturime. Tačiau pavydas yra neigiama emocija, kuri atstumia meilę. Taigi, kai matote, kad kažkas iš tikrųjų pildo jūsų svajonę, užuot reagavę į tai su pavydu, džiaukitės jų meile. Iš tiesų, kai palaiminate meilės santykius, jūs tarsi sakote Visatai, kad taip pat esate pasirengę meilei!

7. Nepasiduokite!

Meilė dažnai nuvilia žmones. Pavyzdžiui, nutinka taip, kad partneris nepateisina lūkesčių arba tikros meilės lūkestis yra bergždžias. Ir tada patirtas nusivylimas ar galimo nusivylimo baimė verčia pasiduoti. Tačiau pasidavimas yra pagrindinė priežastis, dėl kurios traukos dėsnis dažniausiai žlunga. Pasidavimas yra tarsi skanaus patiekalo užsakymas ir išėjimas iš restorano prieš pat užsakymo pateikimą. Todėl vos tik jūsų viduje susiformuos konkretus noras, pritaikykite būtent tiek jėgų, kiek reikia jam įgyvendinti. Ir tai taip pat reiškia, kad neturėtumėte savimi abejoti!

8. Paruoškite erdvę

Traukos dėsnis mėgsta laukimo energiją, todėl pasistenkite numatyti savo idealius santykius, sukurdami vietos savo partneriui. Naudokitės visais būdais, kuriais galite pasiruošti savo sielos draugo atvykimui, pvz., valykite, ištuštinkite arba pakeiskite susidėvėjusius tapetus, atlaisvinkite vieną stalčių jo daiktams ir pan.

9. Pradėkite gyventi savo geriausią gyvenimą dabar!

Jums nereikia laukti, kol pasirodys partneris, kad galėtumėte gyventi geriausią gyvenimą. Galite tai padaryti dabar! Taigi, nustokite galvoti apie neigiamas buvimo vienam pasekmes ir vietoje to kurkite visavertį gyvenimą, kuris jums patiks. Jūs pritraukiate „tokį, koks esate pats“, taigi, jei esate namų šeimininkas, pritrauksite ir kitą ramų žmogų. O jei norite susitikti su aktyviu partneriu, kuris slidinėja ir mėgsta skaityti, geriau paslidinėkite ar pradėkite lankytis knygynuose. Jei dabar pradėsite gyventi geriausią savo gyvenimą, įgysite trauką tam ypatingam žmogui, kas leis jam pastebėti jus minioje.

10. Sekite savo vidinį balsą

Kai reikia pritraukti antrąją pusę, jūsų darbas yra aiškiai apibrėžti, ko labiausiai norite, ir tada to siekti (visais aukščiau aprašytais būdais). Tačiau atminkite, kad jums nėra duota tiksliai žinoti, kada šis asmuo pasirodys jūsų gyvenime. Taigi, jei norite, kad Visata atliktų savo magiją, turite kiek įmanoma labiau paleisti kontrolę ir pasitraukti iš kelio.

Visata bendrauja su jumis per intuiciją ir įkvėpimą, todėl visada stenkitės klausytis savo šeštojo pojūčio. Tai reiškia, kad jei kada nors norėsite nueiti į naują kavinę kitoje miesto pusėje arba paskambinti senam draugui, kurio nematėte dešimt metų, tiesiog padarykite tai! Kuo dažniau paklusite savo vidiniam balsui, tuo didesnė tikimybė, kad Visata jus nukreips tikros meilės link!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.