Kaip suveikia prakeikimas. Jokios mistikos

Kai žmogus patenka į stiprių emocijų nelaisvę, jis tampa tarsi užhipnotizuotas. Savotiška autohipnozė. Visi žmonės bijo hipnotizuotojų, o kad patys save įveda į hipnotinį transą – šito niekas kažkodėl nepastebi.

Užhipnotizuotas žmogus tarytum praveria duris į savo pasąmonę. Paprastai tas duris mums uždaro sąmonė, ją galima palyginti su, pavyzdžiui, puodo dangčiu. Kai dangtis užvožtas, visi makaronai, kuriuos jums kabina ant ausų, nepatenka į puodą-smegenis.

Kai emocijos kunkuliuoja, dangtis pradeda šokinėti, o kartais apskritai nukrinta. Ir į puodą pribyrą begalė įvairių šiukšlių.

Pavyzdžiui, žodžių, kuriuos girdi žmogus, kurių neatseka smegenys ir jų nefiltruoja. Kai nėra dangčio, prasideda kritinis mąstymo periodas.

Tokiu būdu gaunasi, kad užhipnotizuotas žmogus (apimtas stiprių emocijų) visus svetimus žodžius, net jeigu jie sklinda iš televizoriaus, suvokia kaip TIESĄ ir TEISYBĘ.

Būtent dėl to, kad žmogus nesinaudoja kritišku mąstymu, kai ima kunkuliuoti emocijos, jis suvokia svetimus žodžius kaip duotybę ir perreguliuoja savo elgesį ir visą gyvenimą (savaime aišku, nesąmoningai) pagal tą negatyvų scenarijų.

Būtina saugoti save nuo paties savęs. Vertėtų išmokti valdyti savo emocijas, apie ką taip dažnai mums primena psichologai. O kol kas – keli patarimai.

  • Negalima žiūrėti televizoriaus, kai rodomos svetimos kančios ir “prisimatuoti” sau tas kančias, įsmukti į emocijas;
  • Autohipnozės būsenoje, kaip taisyklė, ištinka visos psichologinės traumos. Ir visas negatyvias nuostatas žmonės gauna iš ten pat;
  • Terapinė hipnozė gali padėti ‘sugrįžti” atgal į praeitį ir išsklaidyti tą negatyvą, kurį žmogus pats užsitraukė sau ant galvos.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *