Kaip sužinoti, ar moteris yra įsimylėjusi?

Meilė – tai noras duoti, dalytis, mokytis, domėtis žmogumi bei juo rūpintis.

Šis jausmas moterims ir vyrams nėra itin skirtingas. Yra tokia Gary Chapman knyga „Penkios meilės kalbos“. Joje autorius aprašė, kaip moterys išreiškia savo meilę.

Ir kiekviena tai daro savaip. Kai kurioms tai yra žodžiai arba prisilietimas. Arba kai kurioms tai gali būti malonios dovanos ir noras būti šalia, rūpintis ir padėti.

Moteriai svarbu savo vidumi pajausti vyrą, ar gali juo pasitikėti ir šalia jo būti saugi.

Kaip elgiasi moteris, kuri pasitiki vyru?

· Nori įsileisti vyrą į savo pasaulį. Tai reiškia, kad moteris vyrui patiki savo mintis ir patirtį, o pajutusi jausmų bendrumą,  kartu su juo ieško  atsakymų į iškilusius vidinius klausimus.

· Rūpinasi šiuo žmogumi. Nori dovanoti dovanas, nebūtinai materialias. Tai daro iš vidinio noro, kad mylimas žmogus jaustųsi gerai. Jei tai materiali dovana, ji pasirenkama ne atsitiktinai, o pagal naudingumo ir būtinumo jam principą.

· Neturi vidinio nerimo. Siekia praleisti laiką kartu su vyru. Tokiu atveju susitikimai nesukelia vidinės įtampos, nebūna noro pasirodyti geresnei. Visapusiškai atsiskleidžia tikrasis moters veidas.

· Nori padėti. Įsimylėjęs vyras siekia sukurti savo moteriai maksimalų komfortą bei saugumą. Tam jis generuoja šaunias idėjas ir imasi atitinkamų veiksmų. O moteris, jei jį myli, stengiasi jam viskuo padėti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *