Kaip tapti ta vienintele vyro gyvenime?

Moterys dažnai skundžiasi, kad sunku rasti gerą, rūpestingą vyrą. O jei tokį sutinkame, kyla klausimas: kaip tapti ta vienintele jo gyvenime? Duosime jums keletą patarimų.

1. Būkite paslaptinga moteris ir išlaikykite vyro susidomėjimą. Dažnai nutinka taip, kad po pirmo pasimatymo moteris kurį laiką tęsia savo pomėgių palaikymą ir bendravimą su draugais, tačiau netrukus ji visiškai pereina prie vyro, praktiškai paskęsdama santykiuose. Iš pradžių tokia strategija gali pasiteisinti, tačiau pamažu bendravimas tik poroje tampa nuobodus, partneris gali pradėti ieškoti kitų interesų.

2. Tapkite vyro drauge ir nepamainoma pagalbininke. Leiskite jam pajausti jūsų susidomėjimą jo reikalais ir palaikymą, imkitės kai kurių jam svarbių problemų sprendimo. Bendri interesai ir reikalai gali sustiprinti tarpusavio santykius. Be to, dauguma vyrų vertina tikrą draugystę.

3. Raskite kompromisą net sunkiose situacijose. Taip jūs demonstruojate vyrui, kad šie santykiai jums yra svarbūs ir esate pasirengusi kalbėtis ir derėtis. Vyras nenorės skirtis su moterimi, kuri jį vertina ir supranta.

4. Priimkite vyrą tokį, koks jis yra. Pagirkite ir parodykite jam, kad jis jums geriausias. Žinoma, kiekvienas iš mūsų turi trūkumų, bet jei suprasite jo įpročius ir savybes, vyras bus dėkingas. Nesistenkite iš visų jėgų pakeisti žmogaus – tai kelias į santykių nutraukimą.

5. Būkite savarankiška ar bent tokia apsimeskite. Tai nereiškia, kad reikia išreikšti savo panieką dalykams, priešingai, vyrui aiškiai parodykite, kad pasitikite juo ir nekontroliuosite kiekvieno jo žingsnio. Parodykite, kad vertinate jo pagalbą, bet sugebate savarankiškai išspręsti kai kurias savo problemas. Būkite lygūs partneriai. Ši pozicija kelia pagarbą, tokios poros kartu būna visą gyvenimą.

6. Rūpinkitės savimi. Palaikydama stabilius santykius, moteris yra linkusi atsipalaiduoti ir mažiau dėmesio skirti savo figūrai bei išvaizdai, manydama, kad vyras ją turėtų mylėti bet kokia kaina. Bet jis puikiai prisimena, kad įsimylėjo liekną merginą, todėl, pastebėjęs mylimosios išvaizdos pokyčius, pamažu atšąla ir ima dairytis į kitas. Tai neturėtų jūsų nustebinti, juk puikiai žinote, kad vyrai myli akimis.

Ir svarbiausia, darykite santykiuose viską nuoširdžiai. Su tokiomis moterimis vyrai nesiskiria.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *