Karminiai santykiai su vyru – požymiai

Karminis ryšys tarp vyro ir moters paprastai vadinamas santykiu tarp žmonių, kurie pažinojo vienas kitą praeitame gyvenime. Tai nebūtinai reiškia, kad santykiai buvo laimingi. Gali būti, kad jie išsiskyrė ir negalėjo vienas kitam atleisti. Štai kodėl šiame gyvenime jie vienas kitą traukia kaip magnetas. Jiems suteikiama galimybė visiems laikams užbaigti šio ryšio visumą.

KOKIE POŽYMIAI RODO, KAD JŪSŲ SANTYKIAI SU VYRU YRA KARMINIAI?

Tarsi esate pažįstami jau 100 metų.

Susipažinote neseniai, bet atrodo, kad pažįstate vienas kitą jau 100 metų! Gali būti, kad praeitame gyvenime buvote artimi ir dabar susitikote, kad ištaisytumėte senas klaidas.

Tarp jūsų nėra nieko bendro.

Atrodo, kad turite tiek mažai bendro – skiriasi jūsų pomėgiai, religija ar amžius, tačiau sugebėjote užmegzti santykius ir toliau traukiate vienas kitą.

Stipri trauka.

Jūs taip stipriai traukiate vienas kitą, kad negalite išsiskirti net kelioms valandoms. Jūs negalite kontroliuoti šių emocijų, jaučiate neapsakomą aistrą, kai vienas kitą pamatote.

Greitai besiklostantys santykiai.

Jūsų santykiai vystosi labai greitai. Po poros savaičių pasimatymų pradedate kartu gyventi, o po mėnesio einate į civilinės metrikacijos biurą.

Užverda aistra.

Jūsų santykiai labiau primena meksikiečių muilo operą. Jūs dažnai ginčijatės ir nesutariate vienas su kitu, išsiskiriate ir vėl susitinkate, iš tiesų negalėdami išsiskirti nė vienai dienai. Tarsi pats likimas jus vėl ir vėl suvestų į tą pačią vietą.

Jūs matote vienas kitą sapnuose.

Net jei ilgą laiką gyvenote atskirai, jūs ir toliau susitinkate sapnuose. Ir ne dėl to, kad pasąmonėje nuolat apie jį galvojate. Taip jis jums praneša apie save, primena apie jūsų karminį ryšį.

Tapote priklausomi vienas nuo kito.

Prieš susipažindama su šiuo vyru, buvote aktyvi ir gyvybinga. Bet kai pradėjote su juo bendrauti, nebeatpažįstate savęs. Tapote priklausoma nuo šio vyro, jums rūpi jo nuomonė, ką jis apie tai mano. Jūs tapote priklausoma.

Visur matote ženklus.

Jei išsiskyrėte, negalite ištrinti šio asmens iš savo gyvenimo. Kai galvojate apie jį, netikėtai ima groti jūsų dainą, kai kurie praeiviai turi tuos pačius kvepalus, meilės istorijoje pagrindiniai veikėjai būna pavadinti taip pat, kaip ir jis. Jus visur persekioja šio žmogaus ženklai ir atvaizdas.

Jei radote ir jums kelis tinkančius ženklus, tikėtina, kad jūsų ryšys su šiuo vyru yra karminis. Nesvarbu, ar jūsų santykiai nutrūko, ar tęsiasi. Paklauskite savęs: „Kas pasikeitė nuo tada, kai susipažinote?“, „Ko išmokau iš šių santykių?“, „Kokių klaidų nebekartosiu naujuose santykiuose?“ Atsakymai į šiuos klausimus bus jūsų karminės užduotys, kurias turėsite atlikti šiame gyvenime. Nepamirškite bent mintimis padėkoti šiam žmogui už tai, kad jis sutiko jus jūsų gyvenimo kelyje. „Atsitiktinis susitikimas yra labiausiai neatsitiktinis dalykas pasaulyje…“Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *