Kartais šypsena slepia tokį skausmą…

Kartais mums būna taip baisu ir vieniša, taip blogai, kad nenorime, jog kas nors tai sužinotų ir dėl to lyg niekur nieko šypsomės ir tiesiog gyvename. Su visu tuo skausmu viduje.

Mes paprasčiausiai nenorime pasirodyti silpni, mums gėda prašyti pagalbos ir dėl to užsimauname tą dirbtinę kaukę ir šypsomės toliau. Apsimetame, kad esame stiprūs ir nepriklausomi, kad mums kiti nereikalingi, kad mums vienodai rodo. Žaidžiame šaltumą ir neprisirišimą, bet visa tai ne kas kita, kaip puikiai surežisuotas ir surepetuotas spektaklis, ir nieko daugiau.

Įtikiname save, kad viskas gerai, net jeigu tai toli nuo tiesos. Juk žinote, žymiai baisiau, kai šalta ir tuščia ne tik mūsų lovoje, bet ir širdyje. Kai širdis jau tiek suakmenėjo, kad darosi baisu prisileisti kažką arčiau, kad tas kažkas mus atšildyti ir atitirpintų. O iš kitos pusės – baisiai norisi tos šilumos, apsikabinimų, tik dar baisiau kažkam atsiverti, pasikliauti, o paskui, galima dalykas – iš naujo nusvilti.

Mes juk puikiai žinome, kad skaudžiausiai įskaudinti gali būtent tas žmogus, kuris jau tapo artimu, kuriam jūs jau neabejingi. Ir tai kelia baimę, mes nedrįstame vėl surizikuoti. Geriau likti vienam, bet užtat visiškai saugiam.

Jūs bijote bandyti kažką iš naujo, bijote nežinomybės ir savo ateities po viso to, ką pergyvenote. Jums atrodo, kad vėl nepasiseks ir nieko gero iš to vis tiek nesigaus, tai kam tada apskritai kažko imtis? Ir apskritai jums atrodo, kad nesate verti, neužsitarnavote laimės ir kad pastoviai darote kažką ne taip.

Bet žinote ką? Pakaks! Pakaks savęs gailėtis, geriau pradėkite galvoti, kaip ištaisyti tą situaciją, į kurią patys save ir įvarėte. O paskui pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbą su savimi ir savo gyvenimu. Dirbkite iki to laiko, kol nepasijausite išties laimingi ir patenkinti tuo rezultatu, kurį gavote.

Darbuotis galima ir savarankiškai, ir su specialistu – rinktis jums patiems. Tačiau visada turėkite galvoje – jūs turite teisę būti nuoširdus ir laimingas. Dėl to niekada nemeluokite sau, išgyvenkite savo tikras ir nuoširdžias emocijas ir visada būkite sąžiningi su savimi.

Darykite tai, ką laikote teisingu būtent šiuo konkrečiu momentu. Jeigu mylite – pasakykite apie tai, jei norite kažko pasiekti – susidarykite planą, kaip galima būtų tai padaryti ir paprasčiausiai ženkite ta kryptimi. Jeigu jums blogai ir sunku – nuoširdžiai paprašykite pagalbos.

Nebijokite pažvelgti į akis savo baimėms, nes tik šitaip galėsite jas galutinai įveikti. Nebijokite dar kartą nudegti ar nesusidoroti. Pasitikėkite savimi ir aukščiausiomis jėgomis. Viskas bus gerai, tačiau tik tuo atveju, jeigu nebijosite daryti klaidų, o pradėsite laikyti jas savo unikalaus kelio šiame pasaulyje dalimi ir savo neįkainuojama patirtimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *