Kartojasi tie patys sapnai – ar verta sunerimti?

Kelintą kartą sapnuojate panašų sapną? Ir jau pradėjote nerimauti, nes nežinote, ką manyti?

Psichologai teigia, jog dėl pasikartojančių sapnų kalta žmogaus pasąmonė. Ji naudoja kartojimo metodą, kad sąmonėje atsispindėtų tikrai svarbus pranešimas.

Pasikartojantys sapnai reiškia, kad mūsų reakcija į tam tikras gyvenimo situacijas nesikeičia. Čia ir slypi tų pačių sapnų fenomenas. Į tokius sapnus reikia rimtai atsižvelgti. Juk jie tęsis tol, kol jūs į kažką svarbaus savo gyvenime neatkreipsite dėmesio, nepakeisite savo elgsenos ar požiūrio.

Mokslininkai tvirtina, kad tokie sapnai gerai įsimenami, todėl būna labai emocingi. Verta į juos įsiklausyti. Sapnai skatina mus peržiūrėti įpročius ir nuostatas. Besikartojantys sapnai praneša, kad programos peržiūrėjimas neįvyko arba buvo nesėkmingas. Šiuolaikiniai psichologai teigia, kad tokie sapnai nurodo į kažką labai svarbaus mūsų gyvenime.

Jeigu pasikartojančiuose sapnuose atsiranda pokyčių (pasikeičia aplinka, veidai arba jūsų veiksmai ima skirtis nuo pirmųjų), reiškia, jūs tampate labiau pasitikintys savimi, atskleidžiate naujas savybes, pagerinate santykius su tais žmonėmis, su kuriais anksčiau negalėjote rasti bendros kalbos.

Kartais pasikartojantys sapnai perspėja apie ligą. Smegenis pasiekia dirgikliai iš vidaus organų, kurie nerviniais ryšiais susiję su didžiųjų smegenų pusrutulių žieve. Kaip parodė medicininiai tyrimai, susirgę žmonės dažniau prisimena savo sapnus už sveikuosius.

Susirgusio žmogaus pagrindinė sapnų ypatybė yra ta, kad jie neturi ryšio su išoriniais veiksniais ar emociniais žmogaus išgyvenimais. Mokslininkams tokie sapnai tebėra neįminta mįslė, nors jie seniai atkreipė dėmesį į sąryšį tarp neramių ir pasikartojančių sapnų ir susirgimų.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *