Kas jūs jam – žmona, mama ar meilužė?

Žmonos

Santuoka – jų gyvenimo prasmė. Vyro interesai žmonai visuomet svarbiausi. Pietūs visada bus ant stalo, marškiniai – išlyginti. Žmona dažnai atlieka asmeninės sekretorės vaidmenį, atsakinėdama į jam skirtus telefono skambučius, vykdydama jo nurodytas užduotis. Ji jam viską organizuoja, pradedant nuo vizito pas kirpėją ir baigiant buto remontu.

Save moteris-žmona prisimena tik tada, jei to nori vyras. Jei jis svajoja matyti šalia savęs išsilavinusią moterį, ji tuo užsiims. Jei gražią, prisižiūrėjusią – ji mins grožio salonų slenksčius. Vienu žodžiu, svarbiausia jos gyvenime – tai partnerio komfortas. Gerai, jei ji ras tokį vyrą, kuris ją įvertins, mylės ir gerbs.

Mama

Iš pirmo žvilgsnio ji panaši į žmoną. Tačiau taip nėra. Moterį-žmoną paprastai tenkina tarnaitės vaidmuo, o “mama” nori lepinti savo „sūnelį“.

Tokios moterys paprastai išsirenka bevalius, charakterio neturinčius vyrus, kurie bus laimingi dėl savo padėties. Mama viską spręs už jį – kur įsidarbinti, kur važiuoti atostogų, ką valgyti pietums… Ir dažniausiai tokie santykiai tenkina juos abu.

Tačiau jei motiniško tipo moteriai jos gyvenimo kelyje nepasitaikys vyriškis – „sūnelis“, svarbiausiu žmogumi jos gyvenime taps vaikas. Dažniausiai tokioms moterims gimsta sūnūs ir jos augina juos vienos, be vyro. Jos juos lepina, visur vedžioja už rankos ir stengiasi kontroliuoti kiekvieną žingsnį. Bet koks vaiko bandymas parodyti savarankiškumą baigiasi mamos isterija. Jei namuose pasirodo potencialus žentas ar marti, mama daro viską, kad liktų svarbiausiu žmogumi savo stebuklo gyvenime. Pasąmonėje ji taip pat stengsis išardyti santykius: „Juk mums trečias nereikalingas“.

Net jei vaikai gyvena atskirai, tokia moteris pirš jiems savo globą, nes tik taip ji gali būti laiminga.

Meilužės

Jos gali būti ir ištekėjusios, tačiau ir santuokoje mažai dėmesio skiria buities problemoms, o vaikams – kiek lieka. Santykiuose su vyrais jas labiausiai traukia seksas, romantika ir pramogos. Jei vyras reikalauja rūpintis juo, tai meilužei gali tapti skyrybų priežastimi.

Romanai ir seksas – tai jos dopingas. Ji gali pamiršti išplauti indus, tačiau niekad nepamirš išsipešioti antakių. Išorė – tai, kas padeda jai siekti savo tikslų, tai yra – vilioti vyrus.

Neretai tokios moterys susitikinėja su vedusiais vyrais: jų žmonoms tenka purvini skalbiniai ir nešvarūs indai, o mūsų herojėms – gėlės, dovanos ir seksualiniai malonumai. Jei meilužė ryžtasi santuokai, paprastai renkasi apsirūpinusį vyrą, galintį nuimti jai nuo pečių materialines problemas. Daugelis meilužių išteka ne vieną kartą.

Mėlynoji kojinė

Svarbiausia tokios moters gyvenime – mokslas, darbas arba verslas. Ji gali rašyti disertaciją arba vadovauti firmai, ir visa tai, kas nesusiję su karjera, liks antrame plane. Ji neretai taip ir neišteka, arba lieka senmergė, arba keičia vyrus, nė vienam taip ir nepajusdama “tikros traukos”. Šeima ar vaikai – tai ne jų stichija, mintis apie tai, kad reiktų tapti „šeimos židinio sergėtoja“, sukelia tokiai moteriai siaubą. Jei tektų rinktis tarp meilės ir karjeros, mėlynoji kojinė rinktųsi karjerą.

Beje, ji gali ištekėti, tačiau santuoka netruks ilgai, kadangi nė vienam vyrui nepavyks nukonkuruoti jos gyvenimo tikslų. Labai reti atvejai, kai vyras tampa tokios moters „aukle“ ir palaiko ją visame kame, tačiau tam jis turi ją beprotiškai mylėti.

Laimei, klasikiniai moteriški tipai sutinkami ne taip ir dažnai. Kur kas dažniau vienoje moteryje telpa ir „žmonos“, ir „motinos“, ir „meilužės“, ir „mėlynosios kojinės“ bruožai. Jei gyvenimas nesusiklosto, galbūt kažkurie bruožai dominuoja ir jų reikėtų atsisakyti?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *