Keli gyvenimiški veiksmai, kurie iš mūsų išsiurbia energiją

Šiame straipsnyje pateiksime keletą faktorių, kurie sukuria juodąsias skyles, į kurias nuteka gyvenimo energija. Jei tik į juos atkreipsite dėmesį, sutaupysite daug savo vidinių išteklių.

Kaip atsitinka, kad, regis, sveikai maitinatės ir sportuojate, darbas nėra mėgstamiausias, bet ir ne nekenčiamas, draugai, bendravimas, pomėgiai… Bet dienos pabaigoje vos galite parvilkti save ir savo krepšius namo? Akivaizdu, kad be teisingų išorinių veiksmų, gyvenimo būdo, egzistuoja tam tikras požiūris į visus tuos įvykius, kurie suteikia arba atima iš mūsų energiją. Būtent tai ir yra šie veiksmai, kuriuos ketiname išsiaiškinti.

Nebaigti reikalai

Šie nebaigti reikalai – tarsi uodegos, laikomos mūsų „ilguose stalčiuose“. Ir visą laiką puošia visą mūsų gyvenimą. Jūs einate ir rankomis stumdote šiuos kabančius daiktus, tarsi kiaulių skerdenas, kabančias ant kabliukų skerdykloje. Sukuriamas niūrus psichopato maniako paveikslas, ar ne? Na, bent jau taip atrodo. Šiuose nesibaigiančiuose reikaluose galite rasti remonto darbus, kurie tęsiasi ne vienerius metus. Taip pat yra projektų, kurių terminai nekvestionuojami ir kuriuos nebūtina buvo atlikti vakar. Yra „reikia kažkaip nuvykti…“, „reikia kažkaip pažiūrėti…“, „reikia kažkaip perskaityti…“. Visa tai sekina ir siurbia energiją. Tai juodoji skylė net žmogaus gyvybinei energijai! Nes jei jūsų galvoje susiformavo užduotis, visi ištekliai turi būti sutelkti į jos sprendimą. Tai tarsi variklio darbas dideliu greičiu. Tik tuščiąja eiga. Sutvarkykite savo nebaigtus reikalus, atsikratykite kabančių uodegų.

Vampyrizmas

Daugumai žmonių šis klausimas dažniausiai yra aiškus ir suprantamas. Tai apie žmogiškuosius vampyrus, kurie maitinasi mūsų gyvybinėmis jėgomis (žinoma, čia mes visada galvojame apie kitus, tokius bloguosius personažus, bet niekada apie save…). Skandalas ar kivirčas, ir agresorius yra pamaitintas. Jis laimingas, o auka bejėgė. Tačiau būna atvejų, kai žmonės patys savanoriškai pakiša savo jautrius kaklelius po aštriais kraujasiurbių dantimis. Pavyzdžiui, kai draugė išgyvena sunkias skyrybas, o jūs esate tokia gera dūšelė, kuri stengiasi jai padėti: nuolat ją išklausote, į visus skambučius atsakote, nuraminate, pasėdite su jos vaikais, o ji nueina į sporto klubą „atsipalaiduoti“. Tik tada dažniausiai jūsų draugė pamažu atsitraukia, o jūs jau esate su temperatūra ir angina. Kodėl? Nes jūsų ribos turi būti tokios:

a) Suprasti tai.

b) Apsisaugoti nuo to.

Vampyrų veidai labai skirtingi: gynėjo, viliotojo, kenčiančiojo. Labai lengva manipuliuoti auka, jei ji jaučia kaltę, baimę, gailestį, abejones, jei ji nepasitiki savimi ir nežino, kur yra jos ribos. Jei jums sunku pasakyti „ne“, vakare galite būti išsekęs, bet jūsų smegenys ir toliau karštligiškai dirbs svarstydamos „kaip turėjau atsakyti, ką turėjau pasakyti, ką turėjau padaryti“. Tai jūsų psichika, signalizuojanti jums, kad praleidžiate priešą per demarkacinę liniją.

Melas

Tai daug išteklių reikalaujanti investicija, kuri nepasiteisina. Pastangos, kurių prireikia norint įsiminti melo esmę, yra nepalyginamos su „nauda“, kurią gauname iš šio spektaklio. Prie to pridėkite rūpestį, „kas bus, jei viskas išaiškės“, pastangas išlaikyti „ramų veidą“ ir gausite abejotiną buhalteriją, kurioje debetas ir kreditas nesutaps.

Išgyvenami pamąstymai

Įsivaizduokite, kad „išgyvenimo guma“, kurią visi vienaip ar kitaip pažįstame, turi atskirą pavadinimą – ruminacija. O ar žinote, kas biologine prasme yra išgyvenimas? Tai kramtymas ir rijimas maisto, kuris prieš tai buvo prarytas ir atrytas. Atleiskite. Suprantama, kad tai blogiau nei psichopato maniako paveikslas, bet būtent taip elgiasi žmogus, be galo šlifuojantis praeities paveikslus, bijantis ateities ir nerimaujantis dėl rytojaus. Vienintelis dalykas, kuris neatima iš jūsų jėgų ir netgi jas papildo, yra mąstymas apie dabartį. Jei gyvenate dabartyje, jums nereikia iš naujo kramtyti jau suvalgyto maisto.

Žodžių viduriavimas

Tikriausiai turėjome šio straipsnio pradžioje įspėti, kad nerekomenduojama jo skaityti valgant… Tačiau šioje dalyje nieko blogo nėra. Reikia tik pridurti, kad kalbėdami prarandame savo energiją. Viskas. Kai tylime, mes ją kaupiame, taupome ir gausiname. Atveriate burną ir energija dingsta. Uždarykite ją – ji liks. Tai paprasta! Pagalvokite, ar pasauliui ir žmonėms tikrai reikia žodžių, kuriuos norite pasakyti? Kiek procentų šių žodžių yra tikrai svarbūs ir verti būti ištarti? Tai dažniausiai taikoma mieloms moterims.

Išvaizda ir aplinka

Tai taip pat skirta gražiajai žmonijos pusei. Nors… Na, tikime, kad skaitytojai patys supras, kam tai yra aktualu. Šio punkto esmė tokia: išorinio grožio (arba to, kas jums asmeniškai dėl kažkokių priežasčių atrodo gražu) kūrimas ir palaikymas reikalauja labai daug laiko, energijos bei pastangų. Makiažas, šukuosenos, kosmetologai, korekcijos, plastinė chirurgija – visa tai rasite čia. Be to, pagal šiuos parametrus visada atsiras kas nors „gražesnio“, o tai galiausiai ne tik privers mus blogai jaustis, bet ir dar labiau sumenkins mūsų pasitikėjimą savimi.

Taigi viskas, ką gauname, yra išteklių švaistymas abejotinai veiklai. O aplinka – tai tokie patys išoriniai daugumos žmonių gyvenimo atributai: prabangūs automobiliai, telefonai, drabužiai, remontas, laikrodžiai, šlepetės, rankinės, diržai ir t. t. Tai dalykai, kurie siurbia nieko neduodami mainais. Žmogus dirba, kad gautų šias gėrybes, bet galiausiai jos pasirodo esančios „šaltos“, jos žmogaus „nesušildo“. To pasekmė – nepasitenkinimas, kuriam reikia dar daugiau energijos, nes tai yra neigiama emocija.

Žinoma, mes nurodėme tik kai kuriuos veiksnius, dėl kurių susidaro juodosios skylės, į kurias ištrūksta gyvybinė energija. Tačiau manome, kad net ir į juos atkreipdami dėmesį, galite sutaupyti labai daug savo išteklių.

Būkite kupini energijos ir stiprūs!



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *