Keli patarimai, kaip darboholikams išlaikyti tvirtus santykius

Darbas yra labai didelė kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Žmogus dirba tam, kad užsidirbtų pinigų ir galėtų savimi pasirūpinti bei patenkintų savo poreikius.

Tačiau kartais darbo procesas taip užvaldo gyvenimą, kad žmogus tampa darboholiku, kuris atsiduoda vien savo profesinei veiklai. Ir nors tai leidžia kilti karjeros laiptais, kai kuriose kitose gyvenimo srityse, pavyzdžiui, meilėje, tai tikrai gerai neatsispindi.

Tiesa, jei poroje abu partneriai yra stipriai atsidavę karjerai – situacija tampa visai kitokia. Taip, dėl laiko trūkumo abiejų gyvenimuose gali kilti įvairiausių problemų, o palaikyti santykių šilumą jiems yra sunkiau, tačiau, laikantis kelių patarimų, tokios poros gali būti labai laimingos.

Neskelbkite ultimatumų

Jei jūs abu daug laiko praleidžia darbe, neturėtumėte vienas kitam kelti jokių sąlygų.

Geriausia, kad susėdę kartu ramiai aptartumėte ir susitartumėte, kiek ir kas skirs daugiau laiko šeimai. Dėl to abu jausitės palaikomi, o ne pasmerkti, o tai labai svarbu norint išlaikyti sveikus santykius.

Bendrų planų kūrimas

Darbui atsidavę žmonės  dažniausiai turi maždaug tas pačias vertybes, o jų požiūris į gyvenimą irgi yra panašus. Tai – puiku, nes tokiu atveju jiems yra lengviau kurti bendrus tikslus ir susidaryti planą bei jį pasiekti.

Darbai paliekami darbe

Grįžus iš darbo visas su darbu susijusias problemas reikėtų ten ir palikti. Namuose darboholikų pora turėtų aptarti asmeninius reikalus, pasikalbėti kasdienėmis temomis.

Žinoma, kartais paliesti profesines temas galima , bet tai neturėtų tapti kasdienybe. Namai turėtų tapti ta zona, kurioje galima atsiriboti nuo darbo ir pailsėti.

Ginčai

Savo darbui atsidavę žmonės dažnai pamiršta šventes ar kitas svarbias datas, tačiau tai neturėtų būti ginčų priežastis.

Išlaikyti gerus santykius galima, jei reguliariai vienas kitam rodysite dėmesį ir prisiminsite anksčiau padarytus gražius poelgius.

Emocijų slėpimas

Svarbu atminti, kad neišreikštos emocijos niekada niekur nepradings. Jos kaupsis, o vėliau atsiskleis pačius netinkamiausiu momentu, ir tai tikrai neturės geriausio poveikio santykiams.

Darbui atsidavę partneriai turėtų iškilusias problemas spręsti iš karto ir neatidėlioti rimtų pokalbių tikėdamiesi, kad viskas savaime išsispręs.

Namų komfortas

Abu partneriai turėtų stengtis, kad po darbo dienos grįžti į namus būtų gera.

Jei namuose bus jauku, partneriai stengsis kuo greičiau ten sugrįžti ir kartu praleisti laiką. O dėl to jų santykiai tik dar labiau sustiprės.

Tai yra tikrai paprasti patarimai, kurių laikytis turėtų būti labai lengva. Jie padės išlaikyti tvirtus ir sveikus santykius net ir labai užsiėmusiems žmonėms.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *