Kelios priežastys nesistengti sulaikyti ašarų

Kartais merginoms ir moterims, kad pasijustų ramios ir laimingos, reikia paprasčiausiai paverkti. Net mokslininkai įrodė, kad ašaros moterims – į naudą. Žinoma, jų turi būti ne per daug. Išvardysime penkias priežastis, kodėl galima netramdyti ašarų.

Kada galima ir reikia paverkti?

1. Fizinis skausmas

Čia net aiškinti nereikia: skauda – verkite. Kai vargina kritiškos dienos, skauda nugarą ar kelį – paverkite. Verkti, kai ką nors skauda, yra normalus dalykas ir net teisinga. Prisimenate vaikystę? Neverta savęs varžyti – verkite į sveikatą!

2. Nuovargis

Jeigu grįždama iš darbo parvilkote sunkų produktų krepšį, pagaminote vakarienę, sutvarkėte namus ir norite mirti iš bejėgiškumo, atsisėskite ir paverkite. Pagailėkite savęs, leiskite atsikvėpti ir pasijusite geriau.

3. Jaudinantys momentai

Nėra nieko geresnio už džiaugsmo ašaras. Jeigu turite priežastį tokiam džiaugsmui – kažkas gimė, susituokė, pasipiršo, labai gerai. Jeigu ne, tai priežastį galima sukurti savarankiškai. Peržiūrėkite senas nuotraukas, vestuvių ar gimdymo namų vaizdajuostes, prisiminkite pirmąją meilę ar pirmąjį pasimatymą ir tikrai apsiašarosite.

4. Gražus filmas ar graudi knyga

Geriau verkti dėl įsivaizduojamos nelaimės ar gražių vaizdų. Tikriausiai turite savo mėgstamą melodramą, kurią žiūrint ašaros liejasi upeliais. Jeigu ne, susiraskite. Žiūrėkite ir tyliai verkite – tai padės jums „išsikrauti‘.

5. Prisiminimai

Prisiminimai – tokia tema, kuri leidžia mums netramdyti ašarų. Prisiminkite gerus ir graudžius momentus, juk jūs juos jau išgyvenote.

Mintimis sugrįžkite į tuos laikus, kai buvo gera ir jauku. Ir paverkite, paverkite nesivaržydamos.

Kaip ir kam reikia verkti?

Suplanuotos ašaros reikalingos tam, kad nuslopintumėte įtampą, atsipalaiduotumėte, galbūt lengviau ištvertumėte sunkius momentus. Po tokių „ašaringų pauzių“ palengvės, jūs jausitės ramesnės ir laimingesnės.

Išsiverkti reikia patogioje vietoje, geriau vienumoje arba su tais žmonėmis, kuriais visiškai pasitikite. Verkite, kai norite, ir netramdykite ašarų. Nereikia, kad viduje kauptųsi neišlietos neigiamos emocijos.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *