Kelios priežastys pakeisti darbą

Statistika byloja, kad žmogus keičia darbą vidutiniškai tris kartus per visą gyvenimą. Analitikai tvirtina, kad sprendimas keisti darbą dažniausiai būna nepagrįstas. Ir net jeigu šis sprendimas tvirtai argumentuotas, niekas negarantuoja, jog tie argumentai buvo teisingi. Kokios gi pagrindinės priežastys skatina ieškotis naujo darbo?

Jums laikas pagalvoti apie naują darbą, jeigu:

Įvyko permainos asmeniniame gyvenime. Pavyzdžiui, sukūrėte šeimą, susilaukėte vaikų ir dažnų komandiruočių jau neįmanoma suderinti su pasikeitusiu gyvenimo būdu. Laikas ieškoti tinkamesnio darbo.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Nebėra augimo perspektyvų. Kai pradėjote dirbti šiame darbe, prieš akis laukė kvapą gniaužiančios karjeros perspektyvos, tačiau situacija firmoje pasikeitė, galbūt pasikeitė ir bendra ekonomikos situacija ir tikimybė būti paaukštintam smarkiai sumažėjo. Laikas susimąstyti apie perspektyvesnę veiklą.

Jūs tikrąja to žodžio prasme “degate darbe”. Kažkada jums patiko sėdėti darbe nuo ryto iki vėlumos, tačiau dabar norėtųsi ir atsipūsti. Rytais per prievartą išverčiate save iš lovos, o dienos pabaigoje jaučiatės visiškai išsekęs ir ištuštėjęs. Bandėte pakeisti darbo pobūdį, tačiau nieko iš to nesigavo. Galbūt reikėtų pasirinkti kitą profesiją ar užsiimti tuo, apie ką seniai svajojote?

Darbas pernelyg atsakingas. Yra profesijų, susijusių su milžiniška atsakomybe. Iš pradžių jums tai įdomu, tačiau kuo toliau, tuo labiau pavargstate. Jūs jau nebeturite jėgų kovoti su stresu. Kad nesugriautumėte fizinės ir psichinės sveikatos, paieškokite ne tokio įtempto darbo.

Laikote darbą neįdomiu. Kai rinkotės profesiją, svajojote apie stabilias ir dideles pajamas bei karjerą, o paskui paaiškėjo, kad jūsų profesija pernelyg nyki. Padarėte karjerą ir pavargote nuo rutinos, kuria pavirto visas jūsų darbas. Pamėginti pradėti viską iš naujo.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *