Keturios stichijos moters gyvenime

Ką įsivaizduojate, kai kas nors užveda kalbą apie stichišką moterį? Pavyzdžiui, mano vaizduotėje ramybę ir harmoniją staiga sudrumsčia ypata, įsiveržusi į patalpą šviesos greičiu – visa tokia susijaudinusi, triukšminga, ryški. Ji gali būti pernelyg linksma, pernelyg susierzinusi, pernelyg pasipiktinusi. Pernelyg. Štai tasai žodis, kuris atspindi stichiškos moters esmę. Moteris, kuri sudrumsčia tylą ir ramybę.

Kas gi paverčia moterį stichiška būtybe? Juk būna momentų, kai ir mes pačios iš ramios moters pavirstame uraganais, galinčiais nupūsti nuo vaizdo ką tik norite. O viską lemia stichijų balansas moters charakteryje.

Tikriausiai visi esame girdėję apie keturias stichijas: vandens, žemės, oro ir ugnies. Tai štai – visos keturios stichijos moters gyvenime turi būti subalansuotos ir sąveikauti harmoningai. Negana to, kiekviena iš stichijų padeda moteriai konkrečiais gyvenimo momentais: aktyvuojasi arba atvirkščiai – sulėtėja.

Vandens stichija daro moterį švelnia, lanksčia, plastiška. Tokia gražiosios lyties atstovė be vargo suras išeitį iš bet kokios situacijos, kadangi neburzgia pirmyn per visas kliūtis kaip buldozeris, o tas kliūtis apeina, kartais prisitaikydama prie aplinkybių. Lygiai kaip vandens srautas upėje apteka akmenis ir uolas savo kelyje, taip ir moteris tampa „tekančia”, lanksčia, kas leidžia pasiekti tikslą be prievartos, moteriškai.

Bet jeigu vandens stichija užgožia visa kita, moteris paskęsta emocijose ir darosi panaši jau ne į sraunų upeliuką, o į galingą ir pavojingą krioklį. Jis nieko nepagailės savo kelyje, su milžiniška jėga išblaškys visas kliūtis. Taip ir moteris užgriūna aplinkinius savo emocijų kriokliu, siautėja, pyksta, rėkia.

Žemės stichija daro moterį ūkiška, taupia, kantria, pasitikinčia savo jėgomis. Sukurti šeimos židinį, išsaugoti jaukumą, vidinė ramybė – tai žemės stichijos poveikis. Jei ši stichija išbalansuota, moteris netenka pagrindo po kojomis. Ji bijo rytojaus dienos, nebepasitiki savo jėgomis. Nekantrumas, polinkis švaistyti, nereikalingas blaškymasis – tokie pažeistos žemės stichijos simptomai.

Oro stichija daro moterį lengva, švelnia, sklandančia virš žemės paviršiaus. Būtent tokios moterys įkvepia vyrus žygdarbiams, tampa jų mūzomis. Mergina su subalansuota oro stichija – puiki pašnekovė, su ja komfortiška ir įdomu.

Įtarumas, pernelyg didelis nerimas, užmaršumas, vėjavaikiškumas, nepastovumas byloja, kad oro stichija tapo nekontroliuojama. Tokios moterys ir pačios kenčia dėl savo nerimtumo, ir verčia kentėti esančius šalia.

Ir, pagaliau, ugnies stichija. Ką ji duoda moteriai? Vidinę jėgą, aistrą, seksualumą, kūrybinę energiją, jausmingumą. Be ugnies stichijos neįmanoma nei giminės pratęsti, nei sukurti įdomių kūrybinių projektų. Kai ugnies stichija nesubalansuota, moteris tampa pernelyg emocinga, impulsyvia, pernelyg dievinančia seksą.

Atminkite – kad gyvenimas būtų laimingas, visos keturios stichijos turi sąveikauti harmoningai. Tada moteris bus ir šeimininkė virtuvėje, ir meilužė lovoje, ir karaliene svečiuose. O jeigu rimtai, tai būtent tada ji jausis išties laiminga.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *