Klaidingi įsitikinimai, kuriuos jums kažkas kažkada įkalė į galvą

Neturi poros – esi vienišas žmogus. Tai, kad šiuo metu esate vieni, visiškai nereiškia, kad jūs vieniši. Ir jeigu jau apie tai prakalbome, tai santykiai anaiptol negarantuoja laimės. Likę vieni, jūs niekada netapsite tokiais vienišais, kokiais jaučiasi žmonės neteisinguose, nelaiminguose santykiuose. Jeigu suprantate, kad iš gyvenimo su šiuo žmogumi nieko neišeis, geriau nutraukti santykius ir skirti šiek tiek laiko pačiam svarbiausiam žmogui savo gyvenime – sau pačiam. Pasistenkite surasti ir atrasti save. Susigrąžinkite savigarbą. Ir kai sekantį kartą atsidursite sparčiai skęstančiame santykių laive, jūs jau žinosite, ką reikia daryti.

Laimė – tai kada turime tai, ko norime. Jeigu jaučiatės laimingi, tai visiškai nereiškia, kad nieko nebenorite. Visų pirma tai reiškia, kad jaučiate dėkingumą už tai, ką turite ir kantriai laukiate to, kas atsitiks toliau. Kartais mes tiek įsitraukiame į didelio, grandiozinio tikslo siekimą, kad nustojame pastebėti tas smulkmenas, kurios ir padaro mūsų gyvenimą stebuklingu. Dėl to vertinkite šią dieną ir šį momentą, juk tai ir yra toji “sena gera diena”, kurią kada nors prisiminsite su tokia nostalgija.

Jeigu kažkam blogai, jūs iškart tai pamatysite. Baisu, skaudu ir bloga būna visiems. Tiesiog kai kurie išmoko slėpti tai geriau už kitus. Jūs negalite žinoti, kas dedasi už uždarų jų širdies durų, dėl to smerkti žmogų remiantis vien tuo, ką matote – tuščias jėgų, nervų ir laiko švaistymas. Jeigu turite laiko aptarinėti ir smerkti kitus, tai iš visko sprendžiant, nežinote, kur tą laiką galima būtų naudingai panaudoti. Geriau paskirkite jį naudingiems dalykams.

Gyvenimas turi gyventis tik taip ir ne kitaip. Niekas negali pakenkti mums labiau nei mes patys. Tačiau sužeidę sau širdį, mes galime lygiai taip pat ją ir pagydyti. Kartais tam pakanka tiesiog nesigėdinti savo minčių ir būti realistu. Juk visada galime pasirinkti, kaip reaguoti į gyvenimo pateiktas situacijas. Dėl to atsisakykite nerealistiškų idėjų, iki kurių stengiatės pritempti savo realų gyvenimą ir pradėkite suvokti gyvenimą tokį, koks jis yra. Keiskite tai, ką įmanoma pakeisti, keiskite savo požiūrį į tai, ko pakeisti negalima ir ženkite į priekį.

Jūs turite būti į kažką panašus. Kai nustojate lyginti save su kitais, nesvarbu – tikrais ar išsigalvotais personažais, ir kai nustosite save lyginti su kitomis savo pačių versijomis (dažniausiai egzistuojančiose tik jūsų galvoje) – tik tada pradėsite gyventi ramiai, ir tik šioje ramybės būsenoje nebeliks jokių iliuzijų.

Išties puikų gyvenimą gyvena tik saujelė išrinktųjų. Jeigu kiekvieną rytą pradėsite nuo žodžių “Šiandien manęs laukia puiki diena” ir eisite gulti, suprasdami, kokia ji išties buvo puiki – tik tada po daugelio metų galėsite, prisimindami praeitį, su šypsena sau pasakyti: “Mano gyvenimas buvo tiesiog nuostabus”.

Mums nereikalingi sunkūs laikai. Norint tapti laimingu, kartais tenka įveikti tikrą pragarą. Kad susitiktume su reikalingais žmonėmis, kartais tenka atsikratyti tų, kuriems ne vieta mūsų gyvenime. Kad suprastume, ką reiškia būti stipriu, kartais tenka pasijausti silpnu. Kartais tenka pajausti, kaip širdis byra į gabalus, kad paskui galima būtų įgyti vientisumo. Norint sutikti tą vienintelį žmogų, su kuriuo nugyvensime visą likusį gyvenimą, kartais tenka prasibrauti pro ištisą minią kitų žmonių. Ir gera, ir bloga galiausiai tampa mūsų neįkainuojama patirtimi.

Būti stipriu – reiškia nejausti skausmo. Iš tikrųjų stiprūs yra tie, kurie jaučia skausmą, priima jį, mokosi iš jo, o paskui įveikia. Jėgos ir stiprybės esmė – išdrįsti paprašyti atokvėpio, atsigauti ir vėl sugrįžti į ringą, kad galėtume kautis taip, kaip dar niekada nesikovėme.

Melas “linkint gero” – normalus dalykas. Prieš ištardami “Aš tave myliu” – pajauskite meilę. Būkite nuoširdžiai dėkingi, kai kam nors dėkojate. Jauskite atgailą, jeigu atsiprašinėjate. Patikėkite – kai jūsų žodžiai bus patvirtinti nuoširdžiais ir tikrais jausmais, jie prasiskverbs į giliausias kitų žmonių širdžių kerteles.

Svajonės – tuščias laiko švaistymas. Didžiausios dovanos yra tos, kurių nemato akys, bet jaučia širdys. Tai, ką matome – tik labai maža dalis iš viso to, kas apskritai įmanoma. Vaizduotė – tai sugebėjimas pažvelgti už horizonto, įsivaizduoti tai, kas jums labai svarbu, tačiau kol kas vis dar neregima, nematoma. Kažkur ir kažkada jūsų neišvengiamai laukia kažkas neįtikėtino, jei tik jūsų svajonė bus pakankamai stipri, kad galėtumėte tai gauti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto