Klaidos, dėl kurių valymas yra laiko ir pastangų švaistymas

Kasdienis valymas nereiškia visiškos pergalės prieš bakterijas ir mikroorganizmus. Kelios klaidos panaikina visas pastangas. Pakalbėkime apie tipiškiausias ir dažniausiai pasitaikančias buities klaidas.

Viena šluostė visam butui

Valymui vonios kambaryje, koridoriuje, virtuvėje ir svetainėse geriau naudoti skirtingas šluostes. Priežasčių aiškinti nereikia, nes jei vienu skudurėliu visur nušluostysite dulkes, tai bacilos kartu su dulkių ir purvo likučiais bus išnešiotos po visą patalpą.

Nešvarus dulkių siurblys

Nepakanka pakeisti dulkių surinkėją. Būtina nušluostyti pasiekiamus vidinius įrangos skyrius, periodiškai keisti filtrus ir valyti šepečius. Kiekvienas siurblys skirtingas ir reikalauja skirtingos priežiūros, todėl vadovaukitės instrukcija.

Priešingu atveju variklio galia sumažės, o dulkių dalelės lengviau pasklis po butą.

Kriauklė virtuvėje

Jums nereikia valyti virtuvės kriauklės ta pačia kempine, kurią naudojate plaudami indus. Be to, nereikia ja plauti viryklės ir šluostyti darbinio paviršiaus. Šiems tikslams pats laikas turėti atskirą kempinę ar šluostę, kurias reikia periodiškai keisti arba išplauti.

Prietaisai

Nepamirškite išplauti skalbimo mašinos ir indaplovės. Galima naudoti ir namines (citrinų rūgštį arba actą), ir pirktines priemones – specialias tabletes indaplovėms plauti.

Taip pat reikia nuplauti ir išvalyti filtrus, nuvalyti gumines tarpines ir kitus elementus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *