Klaidos, kurias santuokoje padariau, būdama žmona (dabar jau buvusi)

Geriau mokykitės iš kitų žmonių klaidų.

Perskaitykite šiuos moters žodžius, kurios santuoka iširo po 7 metų santuokos.

„Norėčiau pasidalinti su jumis gyvenimo pamokomis, kurias išmokau iš to, kas įvyko. Visiškai neteisinga skirti visą atsakomybę už santuokos sėkmę tik vyrams.

Mes, moterys, kaip ir mūsų partneris, turime lygiai tokią pačią atsakomybę, kad mūsų santuoka būtų sėkminga. Internete galite rasti daugybę surašytų dalykų, kuriuos vyras turėtų padaryti, kad jo santuoka būtų ilga ir laiminga. Ir aš nusprendžiau sudaryti tokį pat sąrašą moterims – tikiuosi, kad tai jums bus naudinga!”

Stenkitės visada jame matyti patį geriausią.

Patikėkite, jei nuolat ir kruopščiai ieškote partnerio tik neigiamų pusių, netrukus pamatysite tik jas – ir vargu ar tai bus naudinga santuokai.

Pabandykite dažniau mylėtis su juo.

Galbūt, kai susituokėte ir pradėjote gyventi kartu, seksualinis intymumas prarado savo buvusį aštrumą ir patrauklumą, tačiau patikėkite manimi, tai vis tiek gali būti labai, labai malonu – ir suteikti džiaugsmo jūsų santykiams.

Atminkite, kad emociškai žmonės retai sugeba priimti pagrįstus sprendimus.

Taip sakoma apie abu santykių dalyvius, tačiau moteris dažnai pasirodo esanti emocingesnė pusė – jau vien dėl mūsų socializacijos ypatumų. Taigi, užuot naudodama savo emocijų audras, geriau nusiraminkite, atvėskite ir pagalvokite, ar tikrai norite pasakyti, ar padaryti tai, ką ruošėtės?

Kartais vyrams reikia pabūti vieniems su savimi ir surikiuoti savo mintis.

Jis tavęs neignoruoja, tik šiek tiek užsidaro savyje ir galvoja. Tiesiog palikite jį kuriam laikui ramybėje ir eikite užsiiminėti savo reikalais.

Nebandykite jo pakeisti.

Bandymai pakeisti kitą žmogų iš išorės, kaip taisyklė, pasmerkti nesėkmei. Žmogus gali pasikeisti tik pats, ir jei jis visai nesiruošia keistis norima linkme, tada arba išmokite mylėti jį tokį, koks jis yra, arba pagalvokite, kaip rasti sau tinkamesnį partnerį.

Nepamirškite jam pasakyti, koks jis didelis / protingas / stiprus / drąsus.

Patikėkite, vyrams taip pat reikia mūsų komplimentų. Jiems svarbu žinoti, kad, jūsų manymu, jie yra stiprūs, protingi ir drąsūs. Jie turi jausti, kad juos vertinate ir gerbiate.

Niekada nepamirškite, kad šis vyras pasirinko būtent jus.

Mūsų planetoje yra mažiausiai bent keli milijardai skirtingų rūšių moterų – žemų ir aukštų, lieknų ir apkūnių, protingų ir kvailų, o tarp visų jų jūsų vyras pasirinko būtent jus – niekada to nepamirškite ir nepriimkite savo partnerio savaime suprantamu dalyku.

Juokitės iš jo pokštų, net kai jie nėra juokingi.

Taip, jūsų humoro jausmas gali skirtis nuo partnerio humoro jausmo, tačiau pabandykite nusišypsoti jo pokštams net tada, kai jie jums atrodo ne visai juokingi – tai jums beveik nieko nekainuoja, tačiau jūsų vyras bus labai patenkintas.

Turime prisiimti atsakomybę už savo žodžius ir veiksmus.

Mes to tikimės iš savo vyrų, ar ne? Tad kodėl mes pačios turėtume būti išimtis?

Vyrai mėgsta girtis, kaip jų žmonos skaniai gamina.

Net jei jūsų šeimoje dažniausiai maistą gamina jūsų vyras, pabandykite išmokti keletą skanių, firminių patiekalų – patikėkite manimi, tai bus itin naudinga jūsų santykiams.

Nespauskite savo vyro.

Nespauskite jo ir neatimkite jo paskutinio laisvės atodūsio. Gerai, jei jis nori bent dalį laiko praleisti su draugais ar savo asmeniniu pomėgiu.

Neperkraukite jo savo dėmesiu, kai tik jis (ar jūs) peržengiate namo slenkstį.

Taip, suprantu, kad jo pasiilgote, norite papasakoti, kaip praėjo jūsų diena… Bet pirmiausia leiskite jam atvėsti ir nusiraminti.

Mylėkite jį taip, kaip jam reikia, o ne taip, kaip jūs norite.

Išmokite kalbėti savo vyro meilės kalba, būkite dėmesinga jam ir pasistenkite parodyti savo meilę suprantamiausiais būdais.

Nepamirškite pasirūpinti savimi.

Ar jums patinka, kai jūsų vyras yra gražiai apsirengęs, švariai nusiskutęs ir skaniai kvepia kvepalais? Na, jis taip pat nori jus matyti tvarkingą, gražiai susitvarkiusią ir seksualią.

Nebūkite pasyvi ir silpnos valios.

Dauguma vyrų mėgsta imtis iniciatyvos, tačiau net ir jie nenori to daryti nuolat.

Neaptarinėkite su juo kitų vyrų ir nelyginkite jų su juo.

Net jei jie yra knygų ir filmų personažai, ir ypač, jei jie yra knygų ir filmų veikėjai. Realiems vyrams iš kūno ir kraujo sunku konkuruoti su rašytojų vaizduotės sukurtu idealu.

Leiskite jam suprasti, kad jums jo reikia.

Pabandykite jam visais įmanomais būdais pademonstruoti, kad esate patenkinta jo kompanija ir jums malonu išeiti su juo į viešumą.

Neatimkite jo asmeninės erdvės.

Retkarčiais bet kuriam žmogui reikia laiko ir vietos, kur jis galėtų būti vienas su savimi ir į kurį jūs nesikėsinsite, o jūsų vyras jokiu būdu čia nėra jokia išimtis.

Investuokite savo jėgas ir energiją į santykius ir to paties tikėkitės iš savo partnerio.

Tvirtus ir pilnaverčius santykius galima užmegzti tik kartu – darykite savo dalį ir leiskite savo partneriui suprasti, kad to paties tikitės ir iš jo.

Nebijokite atvirai reikšti savo jausmų.

Galbūt tarp mūsų yra tikrų telepatų, bet, greičiausiai, jūsų vyras jiems nepriklauso. Taigi, pabandykite atvirai išreikšti savo jausmus, emocijas ir baimes, kad jam nereikėtų jų bandyti atspėti – ir subtiliai nukreipkite jį daryti tą patį.

Leiskite savo vyrui jus mylėti savaip – užuot lyginus jo meilę su savo idealu.

Jei jūs  nuolat bandysite lyginti jo meilės apraiškas su kokiu nors standartu ar idealu, galite nepastebėti, kokiu meiliu ir švelniu žvilgsniu jis į jus žiūri.

Stenkitės nieko nuo jo neslėpti.

Visiškas ir besąlygiškas pasitikėjimas yra bet kokios laimingos santuokos kertinis akmuo, o kur yra paslapčių, nėra pasitikėjimo.

Niekada nežeminkite ir nebarkite savo vyro viešai!

Jei tikrai norite jam už kažką duoti pastabą ar pabarti, darykite tai tik akis į akį.

Net patys geriausi iš mūsų kartais skaudina vienas kitą.

Mes visi esame žmonės, ir nė vienas iš mūsų nėra tobulas – ir jei įskaudinote savo vyrą, atsiprašykite už tai, kas nutiko, ir pasistenkite to nekartoti.

Raskite bendrų pomėgių, tikslų ir svajonių.

Visa tai labai suartina, kaip niekas kitas, o artumas tik sustiprina meilę.

Niekada nesiginčykite dėl finansinių klausimų.

Šiame pasaulyje gali būti temų, dėl kurių tikrai verta kovoti, tačiau pinigai tikrai nėra viena iš jų.

Priimkite vienas kito praeitį tokią, kokia ji yra.

Net jei jūsų vyro praeityje yra kažkas nemalonaus, nepamirškite, kad būtent tai padarė jį tokiu, koks jis yra dabar.

Išmokite atleisti.

Mes visi darome klaidų, ir retai kada tai yra tikrai neatleistina.

Nepamirškite liesti vienas kito.

Norėdami išreikšti savo jausmus, mums nebūtinai reikia žodžių. Kartais paprastas prisilietimas ar apkabinimas gali daug ką pasakyti.

Meilė yra ne tikslas, o kelias.

Net jei jūs vienas kitą beprotiškai mylite, vis tiek negalite sustoti. Pabandykite rasti vis daugiau naujų priežasčių mylėti. Kiekvieną dieną, kiekvieną sekundę.Naujienos iš interneto

One thought on “Klaidos, kurias santuokoje padariau, būdama žmona (dabar jau buvusi)”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *