Ko moteris neturėtų prašyti vyro, nes ir taip to yra verta

Santykiuose būna visko. Tačiau yra dalykų, kurių moterims nereikia maldauti iš vyrų, nes jos jau ir taip yra jų vertos. Atkreipkite dėmesį, ko moteris neturėtų prašyti vyro. Juk šie dalykai yra savaime suprantami.

Pagarbos

Tai, kad pakenčiate blogą vyro elgesį ir netinkamą požiūrį į jus, leidžia vyrui suprasti, jog normalu, kad jis su jumis gali elgtis bet kaip. Bet moteris nusipelno, kad vyras gerbtų ją ir jos nuomonę, jausmus. Jūs esate verta, kad su jumis būtų elgiamasi taip, kaip elgiatės su kitais.

Komplimentų

Mylintis vyras atkreipia dėmesį į detales ir nori pagirti savo moterį. Jo komplimentai visada apgalvoti ir prasmingi. Tačiau moteris neturėtų šių pagyrimų maldauti. Juk jei stengiatės dėl savo vyro, jūs jau nusipelnėte komplimento.

Rūpesčio

Jei atiduodate vyrui visą save – tiek siela, tiek kūnu, o jis elgiasi su jumis atsainiai, tai yra negeras ženklas. Juk natūralu rodyti rūpestį ir į pirmą vietą prioritetų sąraše iškelti mylimą žmogų. Tad to neturėtų prašyti jokia moteris.

Nustoti bendrauti su buvusiomis

Tai dar vienas savaime suprantamas dalykas. Tačiau jei vyras neatsisako praeities, nors pasirinko jus, galbūt jis jūsų visai nevertas?

Ištikimybės

Ištikimybė santykiuose yra natūralu kaip žmogui kvėpavimas. Jei jau įsipareigojote kitam žmogui, tai ir liksite jam ištikimas. Jei vyras šito nesupranta, tikrai neverta maldauti jo rinktis tik jus. Verčiau susiraskite žmogų, kuris jus vertins ir bus jums ištikimas.

Dėmesio

Kai grįžtate namo iš darbo ar atsitinka kas nors blogo, niekada neturėtumėte prašyti vyro, kad jus išklausytų, tarsi jam tai būtų neįdomu. Jei turite nuolat reikalauti dėmesio, antraip jo nesulaukiate, vadinasi, vyro jausmai jums nėra tokie tikri.

Sąžiningumo

To nusipelno kiekvienas žmogus. O jei vyras negeba būti atviras ar meluoja, nesitaikstykite.

Planuoti pasimatymų

Paprastai, kai myli žmogų, nori jį nustebinti ir dėl jo pasistengti. Tad jei nuolat tenka reikalauti iš vyro suorganizuoti ką nors įdomesnio pasimatymui ar iš vis į tokį eiti, tai signalas, kad verta susimąstyti.

Nustoti mėginti ją pakeisti

Iš tiesų tai galioja abiem pusėms. Jei nuoširdžiai mylite savo partnerį, nesistenkite jo pakeisti, ypač prievarta. Kalbėkitės, gludinkite aštrius kampus, bet nemėginkite paversti žmogaus tuo, kuo jis nėra.

Nepriklausomybės ir laisvės

Vyras privalo suprasti, kad moteris yra savarankiška asmenybė. Vien dėl to, kad jį pamilote, nereiškia, kad jam priklausote. Juk ir pats jis kartais nori pabūti atskirai ir daryti tai, kas jam patinka.

Ar pritariate tam, ko moteris neturėtų prašyti vyro, nes šių dalykų ji nusipelnė ir be maldavimų?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.