Ko neatleidžia vyrai

Moterys kartais naiviai galvoja, kad vyriškiai lengvai valdomi ir manipuliuojami. Iš dalies taip. Bet užtenka išvesti mylimą vyrą iš kantrybės ir jo veiksmai tampa neprognozuojami.

Gyvenimą žemėje valdo meilė ir dėl jos vyriškiai savo antrosioms pusėms gali atleisti kone viską. Savo ruožtu moteris gali peržengti gausybę ribų, kol mylimasis jos nesustabdys. Daug moterų ne visada jaučia tą ribą, ties kuria prasideda neatleistini poelgiai. Taigi ko moteris neturi leisti sau? Kur ta riba, kurios peržengti nerekomenduojama? Vyrui ganėtinai sunku atleisti daug dalykų. Ko gero, pats baisiausias jų – neištikimybė. Nors ir neištikimybę dauguma žmonių suvokia skirtingai: vieniems tai seksas su kitu vyriškiu, kitiems visiškai pakanka dvasinės neištikimybės, meilės kitam vyrui. Būdama neištikima mylimam vyrui tarsi leidžiate jam suprasti, kad šie santykiai jums nieko nereiškia. Todėl jo vyriška savimeilė itin stipriai kentės.

Tačiau tam tikrais atvejais vyrai vis dėlto neištikimybę atleidžia. Viskas priklauso nuo aplinkybių, konkrečių žmonių ir situacijų. Bet širdies gilumoje jis žino: jei išdavė vieną kartą – bus ir antras, ir trečias. Todėl vyriškis turi rinktis – ar jam reikia tos moters, ar paprasčiau susirasti kitą.

Vyras niekad neatleis moteriai, jei santykiuose ji save iškels aukščiau už jį. Kad ir koks būtų vyras, bet jis pripratęs jaustis svarbiausias. Net jei moteris uždirba daugiau nei jis (natūralu, juk šeimoje uždirbti pinigus turi ne tas, kuris gimė vyru, bet tas, kam tai geriau sekasi), ji neturi prisiimti sau padėties šeimininkės vaidmens, nes kad ir kaip vyrui būtų patogu su tokia dama, jis greitai nebepakels tokio smūgio savo vyriškai savimeilei.

Dauguma vyriškių negali savo mylimajai atleisti kvailysčių. Tai, kad vyrai myli kvailutes – viso labo tik įsisenėjęs mitas, vis labiau prarandantis populiarumą. Jei šalia yra ne tik graži, bet ir protinga moteris, be abejo, tai glosto vyro savimeilę.

Vyrai neatleidžia atsisakymo nuo intymių santykių, ypač tada, kai reikalai jau krypsta link jų. Sujaudinusi partnerį ir jį palikusi, rizikuojate prarasti visam laikui – juk tokiu būdu užminate jam ant labai skaudžios vietos. Be to, jūsų vyriškis neatleis nevykusio sulyginimo su kitais vyriškos giminės atstovais. Jis nori būti jums vienintelis ir nepakartojamas, ir geriau nebandyti šios nuomonės pakeisti.

Patarimas visoms moterims – elkitės su savo vyru taip, kaip norėtumėte, kad su jumis elgtųsi. Mėgindama jį įskaudinti, įsivaizduokite save jo vietoje. Juk skaudėtų, tiesa? Ar neverta pagalvoti, prieš kažką sakant ar darant?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *