Kodėl bučiuodamiesi užsimerkiame?

Ilgiausias bučinys pasaulyje truko 58 valandas, 35 minutes ir 58 sekundes. Mes tiksliai nežinome, kuri pora bučiavosi taip ilgai, tačiau pateikiame įdomią informaciją apie bučiavimąsi: kodėl žmonės bučiuodamiesi užsimerkia?

Tai padeda geriau sutelkti mūsų smegenis

Psichologų tyrimai parodė, kad kai aplink mus per daug regimų vaizdų ar blaškančių dalykų, mūsų smegenims sunku susikaupti. Tai reiškia, kad mūsų pojūčiai nėra tokie aštrūs, kai akys yra perkrautos regimąja informacija.

Užsimerkęs jūs ne tik išsivaduojate nuo blaškymosi, bet ir leidžiate sau visiškai pasinerti į bučinį. Užsimerkus bučiavimosi tikslais, smegenys labiau susitelkia į prisilietimo momentą nei į kitus pojūčius.

Jaučiamės mažiau pažeidžiami

Bučiniai yra asmeninio susidomėjimo ir intymumo išraiška, dėl kurios jūs ar jūsų partneris gali jaustis pažeidžiamas. Kad to išvengtume arba nepatirtume diskomforto, prieš bučiuodamiesi, mes automatiškai užmerkiame akis.

Bučiuodamiesi atsimerkę jaučiamės keistai

Nors malonu užmegzti akių kontaktą, bučinys atmerktomis akimis gali nebūti maloni patirtis. Moksliškai įrodyta, kad tai ne tik kelia nepatogumą jūsų partneriui, bet ir užvaldo smegenis ir neleidžia jaustis patogiai.

Ar teko bučiuotis atsimerkus?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *