Kodėl moteris netraukia vyrų – galimos priežastys

Kone kiekviena moteris svajoja sutikti savo sielos draugą, tačiau vienoms moterims meilės srityje sekasi kur kas geriau nei kitoms. Santykių ekspertai įvardino 4 pagrindines priežastis, kodėl moteris gali netraukti vyrų.

Moteris į vyrus žvelgia labai įtariai

Vyrai tai pastebi. Tiksliau, sunku nepastebėti, jei moteris visus vyrus laiko aferistais ir niekšais. Tokia moteris gali atrodyti pernelyg grubi ar net agresyvi, tad nieko keisto, kad tai atstumia vyrus. Bendrauti su tokia moterimi gali būti labai sunku.

Moteris slepiasi po kauke

Vyrus traukia natūralumas, todėl moteris, kuri nuolat apsimetinėja, jiems neatrodys pakankamai patraukli. Moteris, kuri slepiasi po kauke, gali vyrus išgąsdinti. Ji paprasčiausiai neatrodys pakankamai patikima.

Moteris neprisileidžia vyrų

Nors neprieinamumas gali atrodyti gana patrauklus bruožas, tačiau viskam yra ribos. Mergina gali išlikti paslaptinga, tačiau ji turėtų įvertinti iniciatyvą ir bendrauti pakankamai noriai. Jei jos elgesys bus atstumiantis, natūralu, kad vyrai nebenorės tęsti bendravimo.

Moteris yra nelaiminga

Jai nepatinka jos darbas, ją erzina jos artimieji, ir t.t. Jei moteris nuolat verkšlena ir skundžiasi, tikrai nereikėtų stebėtis, kodėl vyrams ji neatrodo patraukli.

Jei moteris pastebi, kad ji visiškai netraukia vyrų, ji turėtų gerai pagalvoti, ką ji daro ne taip. Pakoregavus tam tikrą savo elgesį situacija gali kardinaliai pasikeisti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *