Kodėl patyrę šeimininkai neišmeta arbatos maišelių

Manoma, kad arbata iš maišelių nėra tokia gardi, todėl išrankūs pirkėjai ją apeina ratu. Tačiau patyrę šeimininkai visada pasiims porą pakelių supakuoto gėrimo, kad ir kur keliautų. Juos galima naudoti buityje net jau pasilepinus kvapnios arbatos puodeliu.

Kokius įdomius arbatos maišelių panaudojimo būdus verta žinoti?

Gėlių lysvėms

Ne visi žino, kad gėles nuo įvairių kenksmingų vabzdžių galima apsaugoti paprastu būdu. Arbatą reikia išdžiovinti, išimti arbatos lapelius ir sudėti į žemę šalia gėlių.

Atnaujinti atbaidymo priemonę reikėtų kas 6 mėnesius. Atminkite, kad arbatą šiuo atveju reikia gerti be pieno ir cukraus.

Kambariniams augalams

Kartais kambarinėms gėlėms reikia kokybiškų trąšų. Tam puikiai tinka juodosios arbatos maišelis. Galima dėti ir visą pakelį, tik reikia įsitinkinti, kad jis neturi metalinių dalių. Šios trąšos veikia ilgai ir efektyviai.

Indų ploviklis

Kartais po ranka nėra kokybiško indų ploviklio, kuris susidorotų su riebalais ir nešvarumais. Tokiu atveju į dubenį su šiltu vandeniu reikia sudėti du ar tris arbatos maišelius. Po tokios „vonios“ tarša bus pašalinta akimirksniu.

Parketui

Šios brangios grindų dangos priežiūra nėra pati lengviausia, tačiau svarbu, kad jos būtų geros būklės.

Į dubenį su vandeniu verta įdėti kelis maišelius juodosios arbatos. Po to paimkite skudurą, įdėkite į dubenį, išgręžkite ir pradėkite valyti parketą.

Gaminant mėsą

Mažai kas žino, kad arbata padeda žymiai pagerinti mėsos kokybę. Ji tampa minkštesnė, sultingesnė ir skanesnė. Arbatos nuoviras naudojamas marinatui kartu su druska ir prieskoniais. Taip pat maišelį galima trumpam įdėti į keptuvę troškinant mėsą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *