Kodėl prieš miegą reikia apsimauti kojines

Kojinės yra vienas iš paprasčiausių ir išradingiausių žmonijos išradimų. Jos ne tik šildo kojas, bet ir leidžia patogiai avėti bet kokius batus. Kojinės taip pat gali padėti užmigti, jei jas užsimaunate prieš einant miegoti. Ir šis įprotis turi daug privalumų.

1. Šildant kojas, kojinės leidžia kūnui sumažinti kūno temperatūrą, o tai, savo ruožtu, rodo pasirengimą miegui. Taip kojinės padeda greičiau užmigti.

2. Stresas ir šalta temperatūra gali sukelti ligą, kai kraujas pradeda neteisingai cirkuliuoti visame kūne. Tai sukelia galūnių tirpimą ar spazmą. Miegojimas su kojinėmis yra puiki šio negalavimo prevencija.

3. Karščio bangos būdingos moterims menopauzės laikotarpiu, arba visiems kitiems, turintiems hormoninių sutrikimų. Kojinių dėvėjimas miegant žymiai sumažina šių įvykių tikimybę. Vėlgi, dėl to, kad mažėja bendra kūno temperatūra, nes organizmas nusprendžia geriau vėsinti visą kūną.

4. Lengviau užmigti prabudus. Kojinės ant kojų ne tik leis greičiau užmigti, bet ir padarys miegą ramesnį bei gilesnį. Geras miegas yra geros dienos raktas.

5. Paskutinis punktas bus įdomus tiems, kurie turi problemų dėl pėdų sausumo ar kulnų šerpetojimo. Prieš miegą patepkite kojas drėkinamuoju kremu arba losjonu, ir mūvėkite kojines. Ryte turėtų būti matyti aiškus rezultatas. Beje, tą patį galite padaryti ir savo rankoms, tik, žinoma, mūvėkite pirštines.

Tikimės, kad daugelis dabar turi išsamų atsakymą į klausimą, kodėl prieš miegą reikia apsimauti kojines. Pasirodo, tai labai labai naudingas įprotis.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.