Kodėl seksas vyrams toks svarbus

„Ir moterys, ir vyrai iš esmės trokšta to paties: stiprios meilės, siejančio dvasinio artumo ir puikaus sekso, – sako vokiečių porų santykių ekspertas Anchu Köglis. – Ir vis dėlto egzistuoja keli skirtumai tarp lyčių, kurie sukelia daug nusivylimų, konfliktų ir nesusipratimų.“

Portalui „Wunderweib“ psichologas atskleidė tris vyrų paslaptis, kurias tikrai verta sužinoti moterims.

1. Kodėl vyrai slepia savo jausmus

Nors laikai pamažu keičiasi, bet vyrai vis dar tebeslopina savo jausmus. Priežastis ta, kad vyrai klaidingai supranta vyriškumą. Dauguma mano, jog jie visada turi būti šaltakraujai, stiprūs ir nepriklausomi. Toks ribojantis vyriškumo paveikslas susiformavo dėl įvairių priežasčių.

*Pirmiausia kaltas auklėjimas

Mergaitėms tėvai nuo vaikystės leidžia reikšti jausmus, o berniukui sakoma: vyrai neverkia.

*Klaidingi vyriškumo pavyzdžiai

Nemažai berniukų auga be tėvų (arba tėvai retai būna namuose ir praktiškai jų neauklėja). Vaikų auklėtojos ir mokytojos dažniausiai būna moterys. Dėl to berniukai ankstyvaisiais metais turi per mažai kontaktų su vyrais, kas yra labai svarbu jų vystymuisi.

*Negalima nuvertinti kino industrijos įtakos

Džeimsas Bondas, Indiana Džounsas, Džeisonas Bornas daugumai jaunų vyrų buvo slapti idealai. Nė vienas iš šių filmų herojų neišsiskiria sugebėjimu išreikšti savo emocijų.

Dėl to dauguma vyrų slopina savo jausmus ir nutyli apie problemas. O juk vyras puikiausiai gali būti vienu metu ir emocingas, ir vyriškas.

2. Kodėl niekada nederėtų pavadinti vyro nevykėliu?

Blogiausia, ką galite pasakyti vyrui – kad jis yra niekam tikęs.

Dauguma vyrų vertina save pagal tai, ką jie pasiekė: pagal savo socialinę padėtį, darbą, raumeningą kūną.

Todėl jie investuoja daug energijos, jausmų ir laiko savo tikslų siekimui. Jie nori iš savęs kažką padaryti.

Supaprastintai ir apibendrintai galima būtų pasakyti: moterys trokšta būti mylimos, vyrai trokšta būti įvertinti už tai, ką pasiekė. Aišku, abi lytys nori ir meilės, ir pripažinimo, tačiau vienai svarbiau viena, kitai – kita.

3. Kodėl vyrams seksas yra toks svarbus?

Žinoma, nesąmonė, kad vyrai visą laiką galvoja apie seksą. Neaišku, kas labiau mėgaujasi seksu: vyrai ar moterys. Tačiau vyrai teikia seksui didesnę reikšmę už moteris.

Kodėl taip yra?

*Viena priežastis yra tai, kad vyro savivertė labai stipriai priklauso nuo moterų.

Dauguma vyrų vis dar tiki, kad jie tik tada bus „tikri vyrai“, jeigu turės pasisekimą tarp moterų ir galės tinkamai aprūpinti partnerę. Seksas vyrui yra ne tik fizinis malonumas, bet ir jo ego patvirtinimas.

Visuomenės požiūris į lytis vis dar yra prieštaringas: kai vyras užsiima seksu su daugybe moterų, jis laikomas kietu tipu. Per seksą jis dažnai sulaukia patvirtinimo ir pripažinimo. Kai moteris užsiima seksu su daugybe vyrų, ji laikoma paleistuve.

*Kita priežastis, kodėl daugumai vyrų seksas toks svarbus: tik šiuo intymiu fizinio suartėjimo momentu jie išdrįsta parodyti švelnumą ir šiltus jausmus.

Dauguma suaugusių vyrų švelnumą, jausmus, sentimentalumą ir prisirišimą painioja su silpnumu, todėl jie neleidžia sau emoconaliai atsiverti, išskyrus tuo vieninteliu momentu – seksualinio suartėjimo su partnere metu.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *