Kodėl vis iš naujo ir iš naujo pritraukiame tą pačią problemą

Kadangi traukos dėsnis valdo visą gyvenimą, mūsų mintys ir jausmai sukuria mums realybę ir toje realybėje be viso kito egzistuoja ir visos mūsų problemos. Kartais jaučiame negatyvią trauką, kuri taip sustiprėja, kad verčia vis iš naujo ir iš naujo prisitraukti vieną ir tą pačią problemą.

Iš kur gali atsirasti tokia negatyvi trauka? Žemiau pateikiami trys įpročiai, kurie sukelia problemas. Jei pastebėsite, kad vėl ir vėl susiduriate su ta pačia problema, pasitikrinkite:

Pastoviai kalbėti apie problemą ir ja skųstis

Tai bene svarbiausia priežastis, dėl kurios “prisiviliojame” problemas. Dauguma mūsų labai daug kalba, mes linkę kartoti tą pačią istoriją iš naujo ir iš naujo. Skundžiamės problemomis, prastais santykiais ar piktu viršininku, ir tai gali virsti įpročiu. O tai dar labiau sustiprina “magnetą”, pritraukiantį negatyvias aplinkybes.

Įkyriai galvoti apie problemą

Kai nerimaujame dėl problemų, suteikiame joms galingą impulsą ir vis labiau tolstame nuo išties reikalingų sprendimų.

Nors daugelis mūsų supranta, kad negatyvus mąstymas kelia problemas, pakeisti minčių eigą labai sunku. Mintys lekia žaibišku greičiu ir užgimsta be ypatingų pastangų, dėl to minčių kontrolė tampa labai sunkiu darbu.

Svarbu atsiminti, kad galite pakeisti daugumą minčių, tačiau tai nereiškia, kad neiškils naujų tokių pat, ir tai normalu. Žiupsnelis negatyvo nesugadins gyvenimo, galima sau leisti šiek būti šiek tiek nuolaidesniems, ypač pradžioje.

Kai pastebime, kad visiškai užsiciklinome ties problema, galime sąmoningai nusišalinti nuo jos, ir tai stipriai įtakos situaciją. Sekantį kartą, kai sunerimsite ar susirūpinsite, tiesiog pasakykite sau kažką panašaus į “”Aš galiu išspręsti šią problemą vėliau, o dabar noriu susikoncentruoti ties svarbesniais reikalais”. Ir susiraskite pozityvų užsiėmimą.

Galite užsileisti juokingą filmą, paskambinti draugui ar užsiimti mėgstamu hobiu. Galite pasiklausyti muzikos, kuri pakelia nuotaiką ar pasportuoti.

Nusišalinimas, prasiblaškymas – labai svarbus įgūdis, jis leidžia mums nukreipti energiją reikiama linkme. Jeigu kiekvieną kartą, apsėdus negeroms mintims, žengiame į priekį ir nukreipiame dėmesį į kitus reikalus, susiformuos įprotis, pagelbstintis greitai atsigauti nuo negatyvo visose gyvenimo srityse.

Kai toks pozityvus prasiblaškymas taps automatišku atsakymu į įkyrų negatyvų mąstymą, pastebėsite didžiulius pokyčius savo realybėje.

Veikiant iš baimės

Mūsų veiksmai įtakoja savijautą ir įsitikinimus.

Kai pasijuntate prislėgti, galite tiesiog truputį pasipraktikuoti pagerinti nuotaiką. Net jei šypsena bus ne visai nuoširdi, paprastas šypsojimasis padarys savo įtaką. Tai veikia, kadangi mūsų nuotaika ir veiksmai darbuojasi kartu. Nuotaikos pasikeitimas keičia elgesį ir atvirkščiai. Dėl to, pakeitę elgesį problemos atžvilgiu, pakeisime požiūrį į problemą ir tada problema ims visai kitaip reikštis mūsų realybėje.

Mes gauname tai, į ką susifokusuojame, norime to, ar nenorime. Kai veikiame iš baimės, siekdami, tarkime, išvengti ligos, visata nutaria, jog galvojame būtent apie ligą. Tokiu būdu, nors veikiame turėdami tikslą išvengti ligos, daugeliu atvejų toji liga kaip tik ir prilimpa.

Kai pritraukiame pasikartojančius nepageidautinus įvykius, protingiausia būtų sustoti ir paklausti savęs: ar bėgame link noro, o gal bėgame nuo to, ko nenorime.

Kryptis nesvarbi. Kol bėgiojame – esame stipriai įsitempę ir susikoncentravę į negatyvą.

Visada atminkite, kad didžiausia apsauga, kurią turite – tai pusiausvyra. Kai nusiteikiate šimtaprocentiniam saugumui, pozityvūs įvykiai ir aplinkybės patys ateis.

Kiekvieną kartą, kai skleidžiate pozityvias mintis ir elgiatės pozityviai, mažinate negatyvią trauką. Dėl to girkite save už kiekvieną pasiekimą. Susiformavusios negatyvios traukos šalinimas reikalauja konkretaus darbo ir didelės kantrybės savo paties adresu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *