Kodėl yra pavojinga neišpildyti pažadų?

Daugelis žmonių mėto pažadus į dešinę ir į kairę, bet net nesuvokia, kad gadina savo likimą ir taip kenkia energetikos sektoriui. Ekspertai pasakojo, kodėl pavojinga neišpildyti pažadų.

Kai norime pakeisti savo ar kažkieno gyvenimą, didžiausias pavojus yra abejonės. Jei abejojate savo pažadais, jokiu būdu jų neduokite. Taip išvengsite daug rūpesčių.

Pagrindiniai pažadų neįvykdymo pavojai

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad neįvykdytas pažadas nekelia jokio pavojaus, tačiau taip nėra. Priešingai, tokiu būdu gadinate savo likimą. Pirma, jūs pabloginate savo karmą. Visata tikrai nemėgsta, kai žmonės duoda tuščius pažadus, kad tik tam tikru momentu išpildytų savo norus. Pagal karmos dėsnius, toks poelgis yra blogesnis už atvirą melą, nes suteikiate žmogui klaidingą viltį.

Antras pavojus – pasitikėjimo sumažėjimas. Žinoma, žmonės, kuriuos įžeidėte, nepildydami duoto žodžio, bendraus tarpusavyje. Greičiausiai bus pakenkta jūsų reputacijai. Tai itin neigiamai atsilieps jūsų autoritetui darbo kolektyve, šeimoje ir draugų rate. Kuo dažniau taip elgsitės, tuo mažesnė tikimybė, kad žmonės ir toliau bendraus su jumis.

Neištesėti pažadai labai kenkia tiems, kurie nenorėjo nuvilti kito žmogaus. Tokiu atveju prarandama savigarba. Jei norite gerbti save ir patikti sau, jokiu būdu nežadėkite to, ką vargu ar galėsite įgyvendinti.

Vienas sulaužytas pažadas gali išprovokuoti daugybę kitų. Čia veikia tas pats mechanizmas, kaip ir su melu. Kažką pažadate, tada žadate dar kažką, kad kaip nors išsisuktumėte iš sunkios padėties. Daugelis žmonių negali sustoti, o tai galiausiai nuveda prie visiško situacijos kontrolės praradimo ir didžiulių problemų meilėje, darbe, studijose. Visa tai lemia energijos nuosmukį, netikrumo atsiradimą, nesėkmes.

Kokių pažadų geriau neduoti?

„Aš visada būsiu šalia“. Labai sunku visą laiką būti kartu. Žmogus gali susirgti ar net mirti. Dėl to jūsų sulaužytas pažadas bus su jumis kitame įsikūnijime. Susidaro nepageidaujamas karminis ryšys, kuris gali labai apsunkinti tolimesnį gyvenimą.

„Aš niekada nenustosiu tavęs mylėti“ ir „Aš niekada tavęs nepaliksiu“. Jei netesėsite pažado, vėl sukursite idealias sąlygas karminės klaidos susidarymui. Kitame savo įsikūnijime vėl sutiksite šį asmenį, tačiau būsite emociškai prie jo prisirišę. Greičiausiai jums nepavyks išspręsti kokios nors problemos, todėl teks kreiptis pagalbos į tą, kuriam praeitame gyvenime žadėjote amžiną meilę. Gali nutikti ir kiek kitoks scenarijus – įsimylėsite, bet jūsų meilė bus nelaiminga, skausminga.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *