Kodėl žemas energijos lygis neleidžia įgyvendinti savo tikslų?

Rytais jaučiatės pavargę, todėl jums sunku išlipti iš lovos? Ryte turėtume būti kupini energijos, tačiau dažnai nutinka taip, kad vos ne vos išsiropščiame iš lovos ir sliūkiname į virtuvę išgerti kavos… Ar jums visa tai pažįstama? Jei taip, tai reiškia, kad jūsų energijos lygis yra pernelyg žemas.

Jei norite būti energingesni, pradėkite sportuoti, atsikratykite žalingų įpročių ir rūpinkitės savo sveikata.

Vadimas Zelandas rašo: „Jei norite valdyti tikrovę kaip aiškų sapną, privalote turėti laisvą sąmonę ir galingą energiją“. Žemas energijos lygis tikrai neleis to pasiekti, todėl tam tikrų veiksmų turėtumėte imtis jau dabar. Jei tiesiog valgysite mėsainius, žiūrėsite menkavertes TV laidas ir „mankštinsitės“ sekdami sporto naujienas, teigiamų savo gyvenimo pokyčių dar teks palaukti…

Žemas energijos lygis neleis jums įgyvendinti savo svajonių. Tą galėsite padaryti pasitelkdami Visatos energiją. Jei praktikuosite transurfingą, tapsite kosminės energijos laidininku. Kosminė energija pagreitina jūsų svajonių įgyvendinimą, tačiau tai įmanoma tik tada, jei fiziniame ir energetiniame lygmenyje jūsų kūne nėra blokų, ir energija gali laisvai tekėti.

Žemas energijos lygis neleis jums pritraukti meilės. Kaip manote, kokia moteris labiausiai traukia vyrus? Ne, tikrai ne ta, kuri yra gražesnė už kitas. Vyrus labiausiai traukia ta moteris, kuri jaučia vidinę stiprybę, harmoniją ir pilnatvę. Jei moters energijos lygis yra žemas, ji vyrams tikrai nebus patraukli. Sėkmingi, charizmatiški ir stiprūs vyrai turi aukštą energijos lygį, taigi, šalia savęs jie nori matyti tokią pačią moterį.

Žemas energijos lygis neleidžia atskleisti savo unikalumo. Didžiausios sėkmės gali pasiekti tas žmogus, kuris drąsiai kuria savo unikalią tikrovę, ir geba atskleisti visus savo talentus. Jei energijos lygis yra žemas, to padaryti paprasčiausiai yra neįmanoma.

Žemas energijos lygis neleis jums atkurti ar pagerinti jūsų sveikatos ir fizinės formos. Internete apstu istorijų apie 80-mečius modelius, apie 60-mečius keliautojus, kuriems gali pavydėti dažnas trisdešimtmetis. Čia gausu istorijų apie žmones, kuriems pavyko įveikti mirtinas ligas, kurie pakilo tarsi Feniksas iš pelenų ir pradėjo savo gyvenimą iš naujo, ir t.t.

Žemas energijos lygis niekada neleidžia pradėti savo gyvenimą iš naujo. Jei norite turėti tai, ko niekada anksčiau neturėjote, turite padaryti tai, ko niekada anksčiau nedarėte. Turėsite daryti tai, kas anksčiau jums atrodė baisu. Jūsų tikslas – pamiršti įprastą gyvenimo būdą ir pakeisti įprastą mąstymą. Daugumai žmonių yra sunku atsisakyti aukos vaidmens ir tapti atsakingiems už savo gyvenimą, nes tam reikia tikrai nemažai drąsos ir energijos.

Žemas energijos lygis jums neleis realizuoti savęs. Negalėsite sukurti kažko naujo ir pasidalinti tuo su Pasauliu. Išgirsti savo sielos balsą, išsikelti naujus tikslus ir būti pasiruošusiems naujoms galimybėms… To negalėsite padaryti, jei jūsų energijos lygis bus žemas. Jei jūs ir jūsų kūnas patiria stresą, energija į jus teka silpna srovele, kurios pakanka tik egzistencijos palaikymui.

Aukštas energijos lygis – raktas į laimingą, sėkmingą ir harmoningą gyvenimą, puikią savijautą ir tikslų įgyvendinimą!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *