Kokie draudimai sustiprina santuoką?

Tikriausiai visi svajoja apie laimingą ir darnią šeimą. Bet, kaip žinome, ne visada įmanoma išsaugoti santuoką. Ar galima kaip nors tai įtakoti? Gal kažko neverta daryti?

Negalima į dviejų žmonių sąjungą įsileisti trečio asmens. Jei vieno iš partnerių mintis užims kažkas kitas, tai bus juntama, visada bus manoma, kad kažkas čia ne taip ir jis pradeda varžytis su nematomu objektu ir jam arba jai pralaimi.

Todėl tai sukelia daug pykčio ir susierzinimo. Todėl prieš santuoką būtina nutraukti visus ėjimus „į kairę“ ir nedaryti tai ne tik fiziškai, bet ir pasiruošti subtilų planą – atleisti visas nuoskaudas ir paleisti visus buvusius partnerius mintyse.

Geriausia vengti pernelyg didelės artimųjų įtakos. Tai taip pat taikoma  artimų žmonių fiziniam buvimui jūsų naujos šeimos namuose, taip pat ir ne fiziniam buvimui, tai yra –  patarimų, skambučių, sakinių iš serijos „bet mama pasakė“, „bet tėtis būtų padaręs kitaip“ forma. Kodėl taip yra?

Viskas paprasta: kad ir kaip tėvai mylėtų savo vaikus, jie turi savo viziją, kaip tai turėtų būti teisinga. Ir ne visada tai tinka jų vaikams. Patarimas – jie dažnai tik pablogina situaciją ir dar labiau pakursto nesantaikos ugnį. Todėl vienas iš sutuoktinių gali būti priverstas susidurti su visa partnerio šeima ir, negalėdamas to pakęsti, tiesiog išeiti.

Venkite kritikuoti vienas kitą ir, apskritai, negali būti jokių neigiamų žodžių ir minčių. Geriau susitelkite į tai, kas yra gera! Kuo daugiau destruktyvaus mąstymo ir neaiškumo, tuo daugiau sunaikinimo vyksta subtilioje plotmėje.

Todėl, jei jūsų tikslas yra išsaugoti santuoką, bendravimas turi būti pripildytas gėrio, o prieš sakydami ką nors blogo, suteikite vienas kitam galimybę atvėsti, pagalvoti, pailsėti ir viską permąstyti.

Atsisakykite destruktyvios minties pakeisti kitą žmogų. Jei jums atrodo, kad susituokę perauklėsite savo sutuoktinį, prisitaikydami pagal save – labai nusivilsite. Geriau bendro gyvenimo kelio pradžioje gerai pagalvokite – ar viskas jums tinka, ar esate pasirengęs susitaikyti su kai kuriais būsimo partnerio ypatumais.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *