Kokie maisto produktai padeda pagerinti nuotaiką ir atsikratyti depresijos?

Maistas nėra tik būdas numalšinti alkį. Maistas gali būti energijos, teigiamų emocijų ir laimės šaltinis. Specialistai kalbėjo apie tai, kokie maisto produktai gerina nuotaiką ir padeda kovoti su neigiamomis mintimis.

Visų pirma, pabandykite atsisakyti kenksmingų produktų, kurie neigiamai veikia jūsų energetiką. Anksčiau ekspertai pasakojo, kokie tai produktai ir kodėl jie pavojingi. Nustojus juos naudoti, gyvenimas taps daug lengvesnis. Po to į savo mitybą galite lengvai įtraukti viską, kas aprašyta žemiau.

Šokoladas

Saldainiai yra dopamino, laimės hormono, šaltinis. Problema valgant saldumynus yra ta, kad jie  sukelia priklausomybę. Jei esate prastos nuotaikos,  pabandykite suvalgyti šokolado, kad jums būtų lengviau kovoti su blogomis mintimis. Nerekomenduojama nuolat rinktis šokolado kaip psichikos sveikatos vaisto. Vienintelės išimtys yra kartaus šokolado rūšys.

Žuvis ir jūros gėrybės

Šiuose maisto produktuose yra daugiausia triptofano – medžiagos, kuri padeda mums geriau jaustis, būti atsparesniems stresui ir geriau miegoti. Be to, yra riebalų rūgščių, kurios gerina smegenų veiklą. Tai reiškia, kad mintys pradės veikti teisinga linkme daug greičiau, jei pradėsite valgyti daugiau šių maisto produktų.

Žalumynai

Švieži žalumynai yra didžiulio kiekio mikroelementų ir vitaminų šaltinis. Kasdien dirbančiam organizmui labai svarbu gauti didelį papildymą būtent šių mikroelementų. Tai apima: varį, magnį, fosforą. Taip pat vitaminai: E, B1, B5, B6, PP. Vitaminas E kovojant su blogomis mintimis yra vienas svarbiausių pagalbininkų.

Vaisiai ir uogos

Pirma, tai yra skanūs produktai, o tai reiškia, kad su jais tikrai gausite nemenką dopamino dozę. Antrasis uogų ir vaisių pliusas yra didžiulis vitamino C kiekis, kuris padeda palaikyti sveiką žmogaus nervų sistemą, taip pat turi puikių antioksidacinių savybių. Tai reiškia, kad maistas, kuriame gausu šio vitamino, gali sutrikdyti neurologinių ligų vystymąsi.

Ankštiniai augalai

Pupelės, avinžirniai, žemės riešutai yra puikus maistas tiems, kurie nori veiksmingai kovoti su slegiančiomis mintimis. Faktas yra tas, kad jie normalizuoja žarnyno darbą, kurio normalus veikimas yra geros nuotaikos pagrindas. Ankštiniai augalai taip pat padeda pernešti riebalų rūgštis, kurių svarba buvo aprašyta aukščiau.

Bioenergijos ekspertai pažymi, kad svarbiausia, jog jums patiems patiktų maistas. Nepaisant to, kuo produktas naudingesnis, tuo didesnė jo nauda organizmui, biolaukui ir normaliam čakrų funkcionavimui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *