Kokie moterų veiksmai skatina vyrus būti neištikimais?

Kodėl vyrai apgaudinėja? Tai dažnai moterų užduodamas klausimas ir nėra vieno atsakymo. Tačiau vienas dalykas gali būti tikras: jei vyras apgaudinėja, vadinasi, tam yra priežastis. Ir net ne viena…

Galbūt jo antroji pusė nebuvo jam taip artima, kaip atrodė anksčiau. Arba ji tikriausiai nebeatrodo tokia patraukli. Gal mergina tiesiog tapo pernelyg irzli arba prarado buvusią aistrą lovoje. Taip pat gali būti, kad vyrą paprasčiausiai džiugina pats išdavystės faktas ir tai, kad dėl jo kovoja.

Kad ir kokia būtų pagrindinė vyro neištikimybės priežastis, jo meilužė greičiausiai kompensuos tai, ko neduoda mylimoji. Tai yra tai, ko jam labai reikia. Dauguma santykių su meiluže grindžiami žaismingumu, potraukiu, geismu ir seksu.

Žinoma, jei su tuo susiduriate, viskas gali būti daug sudėtingiau.

Laikui bėgant, aistrai slopstant, gali kilti kitų probleminių santykių aspektų: per didelė nuotaikų kaita, pavydas ir nesaugumo jausmas. Visa tai lemia tai, kad jūs praleidžiate mažiau laiko kartu ir vis dažniau nusiviliate vienas kitu.

Vienos populiarių pažinčių svetainių redaktorė ėmėsi neištikimybės priežasčių tyrimo.

Jai pavyko atlikti didžiulę apklausą, kurioje dalyvavo 8210 vyrų, kurie nuolat lankosi pažinčių svetainėje. Visi jie atstovauja skirtingoms šalims, tokioms kaip JAV, JK, Ispanija, Prancūzija, Italija, Kanada, Lenkija ir kt. Visų pirma, tyrėją domino klausimas: kas būtent pastumia šiuos vyrus svetimauti. Čia yra išvados, prie kurių ji priėjo:

1. Dažni nuotaikų pokyčiai.

Mes visi kartais atsikalbinėjame. Kažkas išlaiko savo liūdesį savyje, o kažkas įpratęs atiduoti visą negatyvą kitiems.

Pačioje santykių pradžioje visi stengiasi nuslėpti neigiamas emocijas, kad išlaikytų teigiamą ir laimingą santykių kryptį. Matyt, taip lengviau įtikinti partnerį, kad viskas gerai ir nėra priežasčių nerimauti. Tačiau, kai tik šiuose santykiuose rasite savo komforto zoną, kažkas iškart ims atsipalaiduoti ir leisti perimti nuotaikos svyravimus.

Apklausos duomenimis, 97% vyrų nustatė, kad moterų nuotaika, kuri dažnai kinta, labai erzina.

2. Pavydas.

Žinoma, apklausa buvo atlikta tarp tų vyrų, kurie jau ne kartą griebėsi svetimavimo. Todėl nenuostabu, kad jų antroji pusė dažnai rodydavo pavydą ir įtarumą. Bet 96% apklaustų vyrų teigė, kad jiems toks elgesys nepatinka.

Gal pavydas pasireiškė dar prieš išdavystės pradžią. Be to, ši itin neigiama savybė būdinga daugeliui moterų, kurios gali nepagrįstai apkaltinti savo vyrus neleistinais santykiais. Keista, tačiau pavydas verčia vyrus būti neištikimus.

3. Seksualinio gyvenimo aptarimas su draugais.

Taip, vyrams nepatinka, kai jų žmonos imasi aptarinėti intymias akimirkas su artimais draugais. Taigi, 93% vyrų nenori, kad antroji pusė dalytųsi savo seksualinio gyvenimo detalėmis su bendrais pažįstamais. Ši savybė jiems atrodo pernelyg erzinanti.

Apsvarstykite tai: kuo ilgiau truks jūsų santykiai, tuo didesnė tikimybė, kad turėsite bendrą socialinį ratą. Tai reiškia, kad ne tik vienas žmogus gali sužinoti apie visas intymias detales, bet ir visi kiti.

4. “Ji labai greitai sutrinka!”

Vyrus šiuo aspektu erzina tai, kad jų partnerės dažnai ir greitai sutrinka dėl visokių smulkmenų. Tai negali būti lengviau!

Problema ta, kad bet kokie ilgalaikiai santykiai, kai abu jau esate įklimpę į kasdienį gyvenimą, veda į kovą su nedideliais erzinančiais veiksniais. Tai gali būti nešvarūs drabužiai, nešvarių indų krūva kriauklėje arba nukirpti nagai ant kavos staliuko, kuriuos kažkas pamiršo išmesti.

Natūralu, kad moteris dėl to gali reikšti savo nepasitenkinimą vyru, dažnai nusimindama. Meilužė nieko panašaus nepadarys, nes paprasčiausiai dar nėra su tuo susidūrusi.

Kalbant apie rimtus santykius, visada yra vietos mažam moterų nusivylimui. Tačiau 90% vyrų mano, kad tai per daug erzina, ir verčia juos būti neištikimais.

5. “Ji nepaaiškina, ko nori!”

Apklausos duomenimis, 89% vyrų teigė, kad šis veiksnys erzina.

Moterys gali pasikliauti savo partnerių intuicija. Be to, jei santykiai prasidėjo jau seniai, moterys gali tikėtis, kad jų vyras skirs joms laiko, padės namuose ir apipils komplimentais be užuominos. Bet taip nėra.

Meilužė elgiasi tiesmukiau, nes neturi tokios privilegijos kaip laikas.

6. Lytinių santykių vengimas.

Taip, 88% vyrų nuoširdžiai stebisi, kodėl jų antrosios pusės atsisako mylėtis, ir tai juos erzina!

Nors santykiuose, besitęsiančiuose daugelį metų, potraukis sumažėja. Deja, dauguma iš mūsų yra sukurti taip, kad aistra pažadinama tik tada, kai atsiranda naujas partneris.

Vyrai dažnai turi didesnį seksualinį potraukį, nei moterys, todėl linkę „išlaikyti apetitą“ šone.

7. Poreikis nuolat įrodyti savo meilę.

Apklausoje dalyvavę vyrai nenorėtų priversti partnerės jaustis nesaugiai dėl savo išvaizdos. Tačiau jiems labai atsibodo nuolatinis moterų poreikis žodžiu užtikrinti meilę ar grožį.

Apklausos duomenimis, 87% vyrų nėra pasirengę nuolatos taikstytis su tokiu elgesiu. Ne kiekvienas iš jų žino, kaip pasirinkti tinkamus žodžius, tačiau kažkas netgi mato tokiu elgesiu nesaugų žmogų. Žinoma, visa tai yra atstumiantis elgesys.

8. Vyro ūgio faktorius.

Moterys dažnai gali nerimauti dėl savo vyro ūgio. Žinoma, šis faktorius gali iškrėsti žiaurų pokštą, ypač jei vaikinas tikrai žemas.

Apklausa parodė, kad 87% vyrų toks reikalavimas atrodo labai erzinantis. Meilužės dažnai nekreipia dėmesio į ūgį, todėl vyras gali jaustis geidžiamas ir labiau pasitikintis savimi.

9. Per daug klausimų!

Įdomu, kurio vyro neerzina didelis jų moterų klausinėjimas? Tačiau realybė yra ta, kad šis reiškinys vyksta visą laiką. Galbūt moteris taip bando sužinoti apie meilužės buvimą?

Apklausa parodė, kad 65% vyrų nekenčia gausaus klausimų kiekio.

Gana keista, kad dauguma žmonių neišmoko objektyviai suvokti tikrovės. Galų gale partneris gali užduoti klausimus tik todėl, kad jaudinasi ar nori sužinoti apie partnerio savijautą. Ar tikrai taip blogai?

Kaip matote, šiuos 9 veiksmus galima interpretuoti įvairiai. Tačiau apklausa tikrai gali būti naudinga visiems, ne tik moterims, kurias apgavo jų vyrai. Gali būti, kad verta peržiūrėti nustatytas elgesio normas.

Jei esate vyras, kuris galvoja turėti ar jau turėjo meilužę, būtent jūsų elgesys gali priversti moterį taip elgtis. Galbūt norėsite šiek tiek nusiraminti ir pabandyti išspręsti problemą.

Jei esate moteris rimtuose santykiuose, galite analizuoti savo elgesį. Galbūt koks nors jūsų personažo aspektas tikrai atstumia vyrą, o jūs to nepastebite?

Tiesą sakant, neištikimybės priežastys yra tokios paprastos ir kartais juokingos, kad logiška išvada yra tokia: o kas, jei jūs tik šiek tiek pabandysite ir išspręsite santykių situaciją? Gal apskritai nebus išdavystės?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *