Kokie pokyčiai įvyksta radus jums skirtą žmogų?

Kai sutiksite sau skirtą žmogų, jūsų gyvenime neišvengiamai įvyks tam tikri pokyčiai, kuriuos netrukus aptarsime.

1. Nebebijosite kalbėti apie savo jausmus ir išgyvenimus

Tam tikromis temomis tikrai nejauku kalbėti, tačiau radus tinkamą žmogų kai kas pasikeičia. Jūs žinote, kad šis žmogus jūsų nesmerks už tai, kas nutiko (ar vis dar vyksta) jūsų gyvenime. Jūs nebijosite atsiverti ir kalbėti apie savo jausmus.

2. Tyla jums nebeatrodys nejauki

Šalia šio žmogaus jūs visada jausitės patogiai. Jums nereikės tylos užpildyti žodžiais, kad jaustumėtės gerai. Jūs vienas kitą suprasite ir be žodžių.

3. Jums nebereikės spėlioti, ką jūsų partneris jums jaučia

Galvodami apie šį žmogų jūs jausitės ramūs. Nebesijaudinsite dėl to, kad jis ilgą laiką neatsako į jūsų žinutes. Jūs žinosite, kad šiam žmogui esate pats svarbiausias asmuo.

4. Galėsite ramiai pasakyti, kad su kažkuo nesutinkate

Nesutarimai ne visada turi baigtis rimtais kivirčais. Jūs gerbiate vienas kito nuomonę ir požiūrį. Jums visada įdomu žinoti, ką tam tikrais klausimais galvoja jūsų partneris (net ir tuomet, jei jūsų nuomonės nesutampa).

5. Jausite stiprų seksualinį potraukį

Net paprasti dalykai gali sužadinti jumyse stiprų seksualinį potraukį. Geismą gali sužadinti praktiškai bet kas: tai, kaip jis kalba, kaip geria kavą, ir t.t. Jus trauks ne vien tik tam tikros išorinės savybės, bet taip pat ir jo veiksmai.

6. Jūs nebijosite papasakoti apie savo keistus įpročius

Visi žmonės turi tam tikrų keistų įpročių, tačiau apie juos kalbėti ne visada yra drąsu. Vis dėlto, sutikę tinkamą žmogų jūs tikrai nebijosite atskleisti savo keistenybių.

7. Norėsite jį supažindinti su savo draugais

Jūs visiškai nesijaudinsite, kad jūsų draugai apie jį pagalvos ką nors blogo. Jūs su dideliu nekantrumu lauksite tos akimirkos, kai galėsite šį ypatingą žmogų pristatyti savo draugams. Būsite visiškai tikri, kad jūsų draugams jis patiks lygiai taip pat, kaip ir jums.

8. Jo draugus mylėsite lygiai taip pat, kaip ir savuosius

Būdami mylimo žmogaus draugų kompanijoje nesijausite nejaukiai. Priešingai – šypsositės ir mėgausitės šių žmonių draugijoje leidžiamu laiku. Norėsite su jais susitikti kuo dažniau. Geri žmonės visada traukia vieni kitus!

9. Jums bus visada smagu kartu, net ir tuomet, jei nieko ypatingo neveiksite

Galėsite visą dieną praleisti ant sofos ir tuo mėgautis. Nereikia daryti kažko įdomaus, kad smagiai praleistumėte laiką. Svarbiausia, kad jūs esate kartu.

10. Jums atrodys natūralu jį dažnai liesti

Kai tik panorėsite, galėsite padėti galvą ant jo peties, paimti už rankos ar apkabinti. Ir visai nesvarbu, ar esate vieni namuose, ar viešoje vietoje.

Viso to tiesiog neįmanoma nepastebėti, todėl jūs tikrai pajusite, kad radote tą vienintelį žmogų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *