Kreivo bendravimo įpročiai

Pasitaiko, kad žmonės gyvena fantazijų pasaulyje, jaučiasi visiškai normaliai, o paskui ateina kartaus nusivylimo momentas. Skaudu iki tokio laipsnio, kad tenka ieškoti kaltininkų, išsiskirti ir likti vienam, apsikabinus savo nepasitenkinimą dėl santykių.

Ir dėl šios priežasties neįpraskite prie žemiau išvardintų dalykų.

Galvoti už kitą

  • Ką jis pagalvos?
  • O jeigu ji nesutiks?
  • Jie pagalvos, kad aš…

Jūs iš pradžių savo galvoje tvarką įsiveskite, o tai, kas vyksta su kitu žmogumi, jis ir pats gali papasakoti.

Nesibaigiantys dialogai mintyse, kuriuose pastoviai teisinatės

Šita protinė kramtomoji guma neduoda jokios naudos. Dialoguose jūs jaučiatės teisus vien dėl to, kad greta nėra pašnekovo. Jis gyvena sau savo gyvenimą ir supratimo neturi, kad jūs ant jo pykstate savo galvoje, jau spėjote nubausti, laukiate atsiprašymo ar apskritai išsiskyrėte.

Klausinėti jus užjaučiančių žmonių apie kito žmogaus elgesį

  • Kodėl jis šitaip?
  • Ką galėtų reikšti šita jo žinutė?
  • O jeigu aš padarysiu štai taip – kaip jis sureaguos?

Bandymai suprasti kitą per trečiuosius asmenis – tai tik kenkimas pačiam sau. Jūs būsite arba teisus, arba neteisus, tačiau suprasti žmogaus vis tiek negalėsite.

Sekti internete, kas kam kiek patiktukų paspaudė ir kaip pakomentavo

Jūs niekada nesuprasite, ką galvojo ir jautė žmogus, kai spaudė “patinka” po kito žmogaus nuotrauka.

“Žinoti”, ką pasakys kitas žmogus, kaip sureaguos, net jeigu esate “giminingos sielos”

Prieš apsidžiaugdami, kad abu laikotės tos pačios nuomonės ir turite identiškas pažiūras, pasitikslinkite, ar tikrai taip yra. Ir jeigu žmogus jūsų nebijo ir jumis pasitiki, jo atsakymas gali jus nustebinti. Pasirodo, jis turi savo nuomonę!!!

Už visų šių išvardintų dalykų slypi ne patys geriausi pergyvenimai. Tai ir nerimas dėl ateities, ir netikrumas dėl dabarties, ir abejonės, baimės. Tačiau išvardinti įpročiai neveda į geresnį tarpusavio supratimą, netgi priešingai – viską komplikuoja ir supainioja.

Žmogus gali savo galvoje darytis išvadas, tačiau jos neturės nieko bendro su tuo, kas vyksta gyvuose santykiuose su konkrečiu žmogumi, apie kurį jūs ten tiek daug visko fantazuojate. Suprasti ir pažinti jį galima tada, kai tiesiai paklausite.

Paprasta? Taip. Baisu? Labai. Šeimoje mūsų to neišmokė.

Ir vis dėl to, tik jūs pats galite savimi pasirūpinti ir išmokti tiesiogiai bendrauti su brangiais jums žmonėmis. Užslėpti pergyvenimai, neišsiaiškinti klausimai, spėliojimai ir fantazijos griauna santykius. Visada.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *