Kristaus amžius. Kodėl šis gimtadienis žmonėms yra itin svarbus?

Gimtadienis yra svarbus kiekvieno žmogaus gyvenime. Paprastai žmogaus gyvenimą galima suskirstyti į etapus: vaikystę, jaunystę, jaunystę, brandą, senatvę… Tačiau šių laikotarpių ribos yra gana neryškios, pavyzdžiui, žmonės jaučia senatvę ar brandą skirtingame amžiuje, jei išvis jaučia.

Tačiau yra datų, į kurias žmonės įpratę žiūrėti atsargiai ir netgi pagarbiai. Ir vienas iš jų yra Kristaus amžius, kuriuo laikomi 33-ieji gyvenimo metai. Ar šis skaičius toks pavojingas, ar kalbame apie paprastus prietarus?

Kodėl mes kalbame apie 33 metus? Faktas yra tas, kad prieš kiek daugiau nei du tūkstančius metų Jėzus Kristus buvo nukryžiuotas ant kryžiaus tiksliai būdamas 33 metų. Nors yra ir kita versija, pagal kurią sulaukęs 33 metų žmogus jau būna nugyvenęs pusę savo gyvenimo, o supratimas apie tai galvoje sukelia posūkį, jis pradeda naują vystymosi etapą.

Nenuostabu, kad maždaug po 33 metų vyrai ir moterys dažniausiai išgyvena krizę, kuri juos arba įveikia, arba užgrūdina, ir žmonės tampa geresniais. Šiuo laikotarpiu bręsta senos idėjos, kurių anksčiau nebuvo įmanoma įgyvendinti. Ateina ramybė ir supratimas, ko žmogus apskritai nori iš gyvenimo.

Kristaus amžius vyrams yra reikšmingas tuo, kad vaikinai visų pirma pradeda jausti moralinį pasitenkinimą gyvenimo kelyje, sėkmę karjeroje, atrasti pomėgius. Todėl nekenčiamas darbas, mažas atlyginimai ir konfliktai su kolegomis gali sukelti rimtą krizę. Jei yra aiškus tikslas ir tikėjimas jo pasiekimu, tada sunkumai bus įveikti ir vyro 33 gimtadienis prasidės su ramybe širdyje.

Kristaus amžius moterims taip pat žada pokyčius. Jei dailiosios lyties atstovei dar nepavyko susikurti šeimos iki 33 metų, mintys apie jaukų šeimos židinį taps vis dažnesnės, reikalaus vis daugiau jos dėmesio.

Jei moteris jau ištekėjo, tada ji norės paįvairinti savo gyvenimą, atsisakyti įprasto gyvenimo ir tęsti karjerą. Šiame amžiuje ateina ramybė ir išmintis. Prasideda naujas, sąmoningesnis gyvenimo etapas.

„Prieš kelerius metus jauna pora atėjo pas mane konsultacijos. Jie desperatiškai norėjo susilaukti kūdikio, tačiau negalėjo sau jo leisti dėl pinigų trūkumo. Jie gyveno nuomojamame bendrabučio kambaryje iš nedidelės algos. Koks vaikas! “- sako šeimos psichologė Elena.

„Tačiau laikui bėgant viskas išsisprendė savaime. Sulaukęs Kristaus amžiaus, vyras pasitraukė iš darbo ir pradėjo savo verslą, kuris beveik iš karto atnešė daugiau pinigų. Pora susituokė ir labai greitai susilaukė dvynukų. Jie nusprendė pasikeisti ir sugebėjo rasti savo laimę. Ir tokių istorijų yra daug … “

„Pavyzdžiui, aš turiu vieną draugę – talentingą moterį visose srityse. Bet šiaip ji negalėjo susikoncentruoti į vieną sferą, negalėjo rasti savo kelio. Tačiau atėjus Kristaus amžiui, ji staiga atsisakė gana pelningo pomėgio, pakeitė įvaizdį ir įgijo naują profesiją. Šiandien ji yra virtuvės šefė savo restorane, kuriame aš kartais apsilankau “, – reziumavo specialistė.

Kristaus amžius reiškia permainas ir gąsdina tuos, kurie neturi aiškios minties apie tai, kokį gyvenimą jis norėtų gyventi. Todėl nereikia panikuoti, o jūs turėtumėte suprasti save, kad galėtumėte 33-sis gimtadienis būtų švenčiamas ramiai ir su gera nuotaika, nebijant savo ateities.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *