Kuo valyti vonios veidrodį, kad jis nerasotų?

Sutikite, kad kaskart prausiantis po dušu valyti veidrodį yra erzinantis užsiėmimas. Net jei jis tik truputį aprasoja, nepavyksta apsieiti be dėmių ir dryžių. Jame būna neįmanoma gerai įžiūrėti savo atvaizdo. Laimei, puikiai žinau, kuo patepti vonios patalpos veidrodį, kad šią problemą pamirštumėte visiems laikams.

Su šia gudrybe susidūriau viename iš forumų. Viena moteris pasidalino, kuo reikėtų nuvalyti veidrodį vonios kambaryje, tačiau jos idėja iškart buvo pasmerkta kitų vartotojų. Šiaip, tai net pati idėja kvailai nuskambėjo. Tačiau aš nebuvau tokia kategoriška ir dėl to vėliau nepasigailėjau. Patariu išbandyti šį triuką ir jums.

Kuo patepti vonios kambario veidrodį, kad jis daugiau niekada nerasotų?

Pravers paprastas kietas muilas. Jis turėtų būti sausas, kaip ir veidrodis prieš jį valant. Įtrinkite veidrodžio paviršių muilu atsitiktine tvarka. Po to sausa švaria šluoste nuvalykite muilo likučius. Veidrodis turėtų likti visiškai švarus.

Tokiu būdu nupoliruosite veidrodį su muilu. Ant jo liks tik nematoma muilo plėvelė, kuri neleis kondensatui nusėsti ant veidrodžio paviršiaus.

Kur dar galima pritaikyti šią gudrybę?

Tai ne vienintelis būdas naudoti muilą kovojant su kondensatu. Pavyzdžiui, jei nešiojate akinius, žinote, kaip žiemą rasoja lęšiai. Sausu muilu galima patepti ne tik išorinę, bet ir vidinę akinių pusę, o po to juos reikia nupoliruoti sausu skudurėliu. Tokį patį efektingą rezultatą gausite ir su nardymo akiniais.

Tačiau eikvoti brangų muilą ant automobilio ir namų langų yra neracionalu. Tokiu atveju tiks pigiausios skutimosi putos. Užpurkškite jų ant sauso lango paviršiaus ir įtrinkite švariu sausu skudurėliu kaip ir ankstesniu atveju. Nuvalykite langą visiškai sausai. Nuo šiol rasojančių langų problema ilgam išnyks.

Žinoma, kondensatas vonios kambaryje ir ant langų nėra toks baisus kaip, pavyzdžiui, rūsyje. Norėdami atsikratyti drėgmės pertekliaus rūsyje ir užtikrinti kuo komfortiškesnes daržovių laikymo sąlygas, įrenkite gerą ventiliaciją ir išdėliokite medžio drožlių. Komentaruose papasakokite, kaip jūs kovojate su kondensatu!



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *