Kur dingsta energija: septyni nematomi dalykai, kurie iš mūsų ją atima

Dažnai būna, kad dirbame ar gyvename įprastu tempu, tačiau mūsų energija senka greičiau. Ekspertai paaiškino, kodėl taip atsitinka. Stenkitės laikytis šiame straipsnyje pateiktų rekomendacijų.

Energijos išeikvojimas yra labai pavojingas mūsų sveikatai ir savijautai. Jei nuolat patirsite neigiamą išorinį poveikį, jūsų biologinis laukas nustos tinkamai veikti. Nepamirškite to, kas parašyta žemiau šiame straipsnyje, nes visa tai gali sugriauti jūsų gyvenimą, net jei ir ne iš karto.

Bendravimas su nemaloniais žmonėmis

Dažnai tenka bendrauti su toksiškais žmonėmis darbe arba su jais susiduriame atsitiktinai: kelyje, parduotuvėse, transporte, ligoninėse ir pan. Jei galite sau leisti nebendrauti su jus erzinančiais žmonėmis, padarykite tai kuo greičiau ir ryžtingai.

Žmonės gali išprovokuoti jums pačias blogiausias emocijas, bet tai priklauso nuo jūsų, o ne nuo jų. Jūs patys turite nuspręsti, ko klausytis, o ko ne. Tačiau būna situacijų, kai blogi žmonės mus veikia mums nematomu būdu – per energetines vibracijas. Jei su kuo nors nesijaučiate gerai, stenkitės su tuo žmogumi nebendrauti ir laikykitės nuo jo atokiau.

Per ilgas miegas

Mokslininkai įrodė, kad žmogui svarbiausia miego kokybė, o ne jo kiekis. Jei miegame per ilgai, mūsų energija ima silpti, o ne stiprėti. Žmogus tampa vangus ir mažiau produktyvus, o čakros užsidaro. Pernelyg ilgas poilsis nieko gero neduoda. Vienintelė išimtis – kai sergate kokia nors liga.

Nebaigti darbai

Kai ką nors paliekame nebaigta, tai verčia mus nerimauti. Stenkitės viską daryti vienu metu ir nuosekliai, nes tik taip išlaikysite energiją. Kiekvieną kartą, kai žmogus išbraukia kokią nors užbaigtą užduotį iš savo darbų sąrašo, jis įgauna daugiau energijos, pagerėja jo savivertė ir nuotaika. Jei ko nors nepabaigsite, tik dar labiau pabloginsite savo padėtį.

Netvarka darbo vietoje

Beveik visi praleidžiame daug laiko darbo vietoje. Dėl šios priežasties verta pasirūpinti, kad tvarka pirmiausia būtų palaikoma ten, o ne kur nors kitur. Kai dirbate netvarkingoje ar chaoso pilnoje aplinkoje, tai mažina jūsų produktyvumą, veikia jūsų nuotaiką ir silpnina jūsų biologinį lauką.

Neteisingi mitybos įpročiai

Tai didžiulė problema daugeliui žmonių. Pirmiausia reikia nepamiršti paties maisto. Jis turi būti sveikas ir tinkamas. Antras svarbus aspektas – vieta, kurioje valgote. Tai turėtų būti maloni ir rami vieta, o ne rašomasis stalas. Negalima valgyti skubant kur nors, negalima užkandžiauti. Turite mėgautis kiekvienu maisto kąsniu. Svarbu, kad jums patiktų pats maisto skonis. Be to, nepamirškite, kad maistą reikia valgyti planuotai ir reguliariai tuo pačiu metu.

Gyvenimo įvairovės trūkumas

Pavyzdžiui, gyvenate pagal nustatytą tvarkaraštį. Tai naudinga produktyvumui, bet tik iki to momento, kol imate perdegti ir užsisklendžiate savyje. Svarbu turėti aiškų grafiką ir pasikartojančias dienas, bet visa tai turi vykti kuo įvairiau. Norėdami tai padaryti, pasirinkite skirtingas laisvalaikio veiklas. Šiandien pažiūrėkite filmą, rytoj eikite pasivaikščioti, dar kitą dieną nusipirkite sau dovaną, paskui nueikite į pasimatymą, o savaitės pabaigoje tvarkykitės, susitikite su draugais, aplankykite giminaičius. Nepamirškite, kad įvairovė visada geriau nei pilkuma ir kasdieninis nuobodulys.

Gyvenimas praeitimi

Praeitis gali būti ir gera, ir bloga, tačiau tiek teigiami, tiek neigiami įvykiai turi vieną bendrą bruožą – jie gali atimti jūsų energiją. Neapsimoka kapstytis praeityje. Kartais gera prisiminti, bet gyventi su tuo, kas liko praeityje, yra kelias į niekur. Mąstymas apie praeitį trukdo gyventi dabartimi ir labai sumažina jūsų energiją. Tai ypač aktualu kalbant apie išlikusias nuoskaudas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *