Kur gauti stebuklingų tablečių?

Kaip gi mes vis dėlto pasimaišę dėl “stebuklingų tablečių” ir kaip intensyviai jų ieškome savo gyvenime! Norisi, kad viskas susitvarkytų mostelėjus burtų lazdele. Kad viskas įvyktų staiga ir savaime. Perskaičiau vieną straipsnį ir viskas iškart pasikeitė – ir vyras, ir vaikai, ir aš pati. Arba užmigau – ir pagimdžiau, be skausmo ir pastangų,

Dažnai pagaunu save galvojant, kad ateinu pas kosmetologę veido procedūroms, užmoku pinigus, kenčiu pačias procedūras, paskui atsistoju ir veidas jau visiškai kitas, tapau 10 metų jaunesnė ir šviežesnė, ir, žinoma, gražesnė.

Tas pats su figūra. Aš kaip 4 kartus “išsipūtusi ir subliuškusi” iš savo patirties žinau, kaip kartais norisi kažką tokio suvalgyti, truputį pakentėti, kad iškart minus kažkiek kilogramų. Ir kad visa tai, ką priaugau per nėštumą ir pirmuosius vaiko gyvenimo mėnesius – op ir kažkur pradingtų. Betgi ne. Visada tenka gerokai padirbėti, kad grįžtum į formą.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Tokios pačios stebuklingos tabletės ieškome santykiuos su vyru, vaikais, tėvais. Kad vieną kartą pamedituotum ir viskas susireguliuotų.

20 metų griovei santykius su vyru – kiekvieną dieną ginčijaisi, kritikavai, apgaudinėjai smulkmenose, pastoviai lyginai su kitais vyrais. Ir štai parašei jam vieną laišką ir viskas – vėl viskas gražu ir harmoninga. Labai norisi tokio stebuklo. Tačiau stebuklingų tablečių nėra. Jeigu santykiams sugriauti tau prireikė 20 ar “viso labo” 5 metų – per pusvalandį klaidų neištaisysi. Ir savaime viskas nesusitvarkys – per tuos metus susiklostė daug stereotipų ir įpročių, kurie gadina santuokinį gyvenimą.

Jeigu prieš vaiką daug metų naudoji psichologinį ir emocinį smurtą, reikia būti pasiruošusiai, kad kai užaugs, judu nebūsite draugais. Ir nepadės jokia stebuklinga tabletė. Reikėjo pradėti gerbti jo asmenybę nuo gimimo ir atminti, kad vaikas tau duotas, kad išmoktum mylėti, rūpintis, priimti, o ne tam, kad realizuotum savo ambicijas. Vėliau, klaidoms taisyti prireiks ne vienerių metų. O taip norisi stebuklų, tiesa?

Jeigu tu 9 mėnesius nešioji kūdikį ir tavo kūnas žingsnis po žingsnio keičiasi, duok jam bent jau tuos pačius 9 mėnesius atsistatyti, ir nelauk, kad tai nutiks savaime, padėk jam atgauti reikalingą formą, rūpestingai ir su meile. Neprievartauk jo, kitaip vėliau teks srėbti naujas problemas.

Nėra jokios stebuklingos tabletės, nėra jokių slaptų svorio metimo technikų, jokio slapto būdo staigiai sureguliuoti pašlijusius santykius, jokios ypatingos metodikos, leidžiančios staigiai išgyti nuo visų ligų. Kažkur galima gauti greitą rezultatą gudrybėmis, manipuliacijomis. Greitą, tačiau neilgalaikį ir gresiantį įvairaus pobūdžio komplikacijomis ir šalutiniais efektais.

Tikri pokyčiai reikalauja laiko, pastangų ir nedidelių, kiekvieną dieną žengiamų žingsnelių. Kasdien po žingsnelį ir svajonė išsipildys.

Šiandien nakčiai nevalgyk, rytoj irgi susilaikyk, poryt, užporyt… Ir po mėnesio atrodysi grakštesnė. Kiekvieną rytą ir vakarą pasirūpink veido oda – maitinantis kremas, masažas, kaukė… Ir po kelių mėnesių galėsi pasigrožėti rezultatu.

Šiame pasaulyje tik taip, ir niekaip kitaip. Mažų žingsnelių stebuklas. Tik ši technika suveikia. Laikas pagaliau įžvelgti tikrąjį stebuklą ir liautis vaikytis iliuzijų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *