Kurie Zodiako ženklai gyvena su protėvių karma?

Vieniems Zodiako ženklams pavyksta nesunkiai pasiekti užsibrėžtų tikslų, o kitiems dėl to tenka įdėti daug pastangų. Reikalas tas, kad kai kurie žmonės padengia savo protėvių karmines skolas, todėl jų gyvenimas atrodo labai sudėtingas. Norėdami grąžinti Visatos skolą, jie turi rasti savo tikrąjį tikslą ir būti dėmesingi savo veiksmams. Kurie Zodiako ženklai turi atsakyti už savo protėvių klaidas?

Avinas

Šio žvaigždyno atstovai visada pasižymėjo užsispyrimu ir drąsa. Šios savybės ilgainiui Avino atstovus pavertė išdidžiais žmonėmis. Jų apsėdimas savo norams ir ambicijoms paskatino karminį darbą. Kad jų gyvenimas būtų geresnis, Avino atstovai turi pažaboti prieštaravimo dvasią ir išmokti suprasti kitus.

Vėžys

Vėžiai turėjo daug depresyvių ir karšto būdo protėvių. O tam, kad išsigrynintų gautą karmą, šio žvaigždyno atstovams reikia kovoti su savo kompleksais ir baimėmis, jiems reikia išmokti džiaugtis gyvenimu ir neatsisakyti pagalbos. Geriausia – sukurti savo šeimą. Šiam Zodiako ženklui svarbu šalia turėti ištikimą gyvenimo draugą ir su juo auginti bendrus vaikus.

Svarstyklės

Žmonės, gimę po šiuo žvaigždynu, visada stengiasi išlaikyti pusiausvyrą visame kame. Tačiau jei jie pasiduos pagundai ir ryšis kokiam nors niekšiškam poelgiui, pasmerks save ir savo palikuonis. Vėl ir vėl šio Zodiako ženklo atstovams teks pereiti karmines pamokas. O norint susigrąžinti ankstesnį gyvenimą, Svarstyklių atstovams teks vėl pereiti į gėrio pusę, būti pozityviems ir nesivelti į provokacijas.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi įprotį visus šio pasaulio sunkumus prisiimti ant savo pečių. Šio Zodiako ženklo atstovai mano, kad tik jie gali susidoroti su svarbia misija. Ir kiekviena Ožiaragių karta turi imtis vis daugiau darbų. Norėdami atsikratyti šios naštos, turite daugiau laiko praleisti su šeima ir draugais, tapti atviresni pasauliui ir kitiems žmonėms. Ožiaragiai turėtų rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *