Laiminga ateitis – toksiškų prisirišimų tipai, kurių reikėtų atsisakyti jau dabar

Toksinis prisirišimas – tai asmens priklausomybė nuo daiktų, žmonių ar įvykių. Energetiniu lygmeniu šie prisirišimai yra labai pavojingi, nes sukelia didžiulį energijos nutekėjimą.

Visi norime būti laimingi, tačiau laimė nėra tai, kas mums lemta dangaus, likimo ar siųsta Dievo. Tai kažkas, kas gimsta mumyse, o prisirišimas užkerta šią galimybę.

Kokie yra prisirišimų pavojai

Išsekimas. Moralinis ir fizinis išsekimas pasireiškia ne iš karto, todėl dažnai prisirišimas iš pradžių būna tiesiog nepastebimas. Mes tampame priklausomi nuo žmogaus ar blogo įpročio, bet iš pradžių nesuprantame, kad jis mums kenkia. Kai tai suvokiame, turime veikti labai ryžtingai.

Sėkmės praradimas. Žmogus, neturintis vidinių išteklių tikslams pasiekti, dažnai praranda darbą arba pradeda dirbti vis mažiau ir ne taip efektyviai. Dėl to padėtis ima blogėti, nes problemos auga kaip riedanti sniego gniūžtė. Jūsų gyvenime prasideda blogasis gyvenimo periodas.

Tampate pažeidžiami. Pavyzdžiui, manipuliavimas jumis tampa daug lengvesnis, nes jūsų biologinis laukas būna silpnesnis. Silpnas žmogus negali apsiginti nuo toksiškų asmenybių taip, kaip anksčiau. Jo apsauginį kiautą lengviau pralaužia kaltė, nuoskauda ar galingas puolimas.

Dažniausiai pasitaikantys prisirišimai

Skolos. Dažniausiai žmonės praranda energiją, kai įsiskolina. Pavyzdžiui, žmonės dažnai ima netvarias paskolas ir hipotekas, kad tik atrodytų prieš kitus žmones sėkmingais. Tai sunaikina jų biologinį lauką ir jų energiją. Be to, daugelis žmonių dažnai skolinasi iš savo draugų, ir energetiškai prisiriša prie tų žmonių, nuo kurių tampa priklausomi. Jei norite, kad jūsų gyvenimas būtų geresnis, turėtumėte stengtis kuo greičiau išbristi iš skolų, nes tai labai pavojingas prisirišimas.

Toksiški santykiai. Kai esate toksiškuose santykiuose, jums gali nepavykti iš jų išeiti. Dėl to jie tokie pavojingi. Pavyzdžiui, moteris nori, kad jos vyras būtų su ja malonus ir geras. Ji kasdien daro jam ką nors malonaus, bet jis vis tampa tik piktesnis ir agresyvesnis. Taip pat yra ir su tėvais, kurie per daug nori apsaugoti savo vaiką, kuris jau užaugo ir gali pats savimi pasirūpinti. Tikriausiai pažįstate tokių, kurie gyvena su tėvais ir negali pabėgti nuo bendro gyvenimo ar jų įtakos. Bet kokie santykiai su apribojimais, pavydu ir manipuliavimu yra neigiami prisirišimai.

Blogi įpročiai. Rūkymas, nesveikas maistas, alkoholis, draudžiamos medžiagos, kompiuteriniai ir azartiniai lošimai – visa tai griauna žmonių gyvenimus visame pasaulyje, ne tik tų, kurie yra priklausomi, bet ir tų, kurie gyvena su jais po vienu stogu. Žalingi įpročiai griauna mūsų sveikatą ir laisvalaikį, atima pinigus, pasitikėjimą savimi, atriboja mus nuo realybės ir iškreipia mūsų mąstymą.

Baimė. Baimė yra pati galingiausia emocija. Jei bijote ką nors prarasti (darbą, santykius, pagarbą, pinigus), anksčiau ar vėliau tai ima veikti prieš jus. Tai taip pat apima pokyčių baimę, baimę likti vienam. Visos šios problemos yra labai pavojingos ir turi būti sprendžiamos. Jei nekovosite su savo baimėmis, jos jus užvaldys ir jūsų biologinis laukas labai greitai išseks. Pripažinimas yra gera pradžia. Pripažinkite, kad ko nors bijote. Tada pradėkite daryti viską, kad įveiktumėte šią savo fobiją.

Pavydas. Pavydas taip pat yra labai stiprus prisirišimas. Žmogus, kuris labai pavydi kitam žmogui, negali atsikratyti šio jausmo tiesiog šiaip. Jis kasdien galvoja apie pavydo objektą, o neigiamos mintys maitina jo mąstymą, nukreipdamos jį vis į tą patį žmogų. Taip susidaro užburtas ratas, iš kurio kartais labai sunku išeiti. Norėdamas įveikti pavydą, žmogus turi imti mylėti save ir užimti savo mintis kuo nors įdomesniu.

Pasipiktinimas. Šis jausmas labai eikvoja mūsų energiją. Specialistai rekomenduoja kuo stipriau sumažinti nuoskaudos jausmą artimiesiems ir apskritai žmonėms. Jei kas nors jums padarė ką nors bloga, tai nėra priežastis keršyti ir skęsti negatyvume. Atsikratyti apmaudo gali būti labai sunku, tačiau šio labai pavojingo prisirišimo įveikimo būdai yra panašūs į pavydo įveikimo būdus. Turite daugiau užsiimti mėgstamais dalykais ir prasiblaškyti. Apmaudas išnyks savaime arba susilpnės tiek, kad žmogui bus daug lengviau su juo susidoroti.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *