Lapkričio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Lapkričio mėnesio horoskopas jums pasakys, kur ir kaip semtis įkvėpimo, kur ieškoti sėkmės. Paskutinis rudens mėnuo bus labai svarbus, todėl pasiruoškite maloniems pokyčiams ir kūrybinei sėkmei.

Lapkritį nemažai planetų pakeis savo padėtį, o tai teigiamai paveiks žmonių nuotaikas. Galiausiai daugeliui iš mūsų ruduo iš pilko ir niūraus laiko virs šviesiu laikotarpiu prieš žiemą. Vyraujant tokiai nuotaikai, bus galima lengviau pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.

Avinas

Šio zodiako ženklo atstovai lapkritį sužydės, bet tik antroje mėnesio pusėje. Maždaug iki 18 d. Avinas turėtų elgtis atsargiai ir apdairiai. Nuo lapkričio 19 d. šiuos žmones aplankys naujos idėjos ir jie pakeis savo gyvenimą, pradėdami nuo savo vidaus ir minčių.

Lapkritį užplūsiantis įkvėpimas, entuziazmas ir motyvacija padės vienišiems Avinams greitai surasti sielos draugą, suprasti ir išsikelti naujus tikslus. Meilėje ir piniguose reikia tam tikro atsargumo, todėl prieš pradedant santykius verta patikrinti suderinamumą. Išleisti per daug pinigų lapkritį taip pat neverta. Geriau susilaikyti nuo didelių pirkinių.

Jautis

Šio ženklo atstovams nuo lapkričio 2 d. prasidės palankus laikotarpis visose gyvenimo srityse. Lapkritis gali būti skirtas sielos draugui, jo paieškoms ar šeimai. Taip pat galite pakeisti dabartinę situaciją: išvykti į kelionę, persikelti į naują būstą, atlikti baldų pertvarkymą namuose.

Jautis galės pasinaudoti 3 būdais, kaip padidinti pajamas. Lapkritis bus idealus naujo darbo paieškoms, kūrybinei veiklai, naujiems pomėgiams. Jaučio gyvenimas pasisuks nauja linkme, todėl privalote tvirtai laikytis, kad neiškristumėte iš sėkmės laivo.

Dvyniai

Iki lapkričio 19 d. Dvynių sugebėjimą priimti svarbius sprendimus bus truputį aptemdytas. Pablogės ir jų atmintis, dėmesingumas, kūrybingumas. Meilės srityje irgi bus sunkumų, todėl santykiuose geriau neskubėti.

Mėnesio pabaigoje nerimas išnyks, atsiras gera nuotaika ir pasitikėjimas savimi. Dvyniai sėkmingai pasitiks žiemą be jokių problemų, nes paliks jas praeityje. Šio zodiako ženklo atstovams rekomenduojama žvelgti į ateitį ir nesusitelkti į bėdas, nes jos yra laikinos.

Vėžys

Vėžiams šis laikotarpis bus tarsi amerikietiški kalneliai, nes energija nuolat kis. Šio zodiako ženklo atstovams rekomenduojama sėkmei šiek tiek pasitelkti sąmokslo strategijas. Taip pat nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis, nes jie gali tapti labai savanaudiški.

Lapkritį būkite nepriklausomi ir savarankiški, nes tikėtis kitų pagalbos bus ne visada tikslinga. Gali atsirasti naujų pavydžių žmonių ir priešų. Žvaigždės padės Vėžiams išsiaiškinti, kas yra tikrasis jų draugas, o kas tik apsimeta.

Liūtas

Liūto širdyje lapkričio mėnesį įsižiebs ugnis, nauja motyvacija, noras mylėti ir būti mylimam. Deja, tai neįvyks pirmoje mėnesio pusėje, todėl bent porą savaičių patartina savo gyvenimą sutelkti ties rūpesčiais ir atsakomybėmis, kurias reikia greitai išspręsti.

Tai bus finansinės sėkmės mėnuo, todėl reikia nukreipti namų energiją į šį tikslą. Mėnesio pabaiga bus ypač sėkminga kūrybingiems žmonėms. Aktyvumas ir ryžtas neleis Liūtams tapti pašaliniais žmonėmis. Taip pat pravers savianalizė ir gebėjimas apgalvoti kiekvieną žingsnį.

Mergelė

Mergelei lapkritis bus laikas, kai reikia atsipalaiduoti, užsiimti dvasinėmis praktikomis. Visa tai geriausia padaryti vienatvėje, nes aplinkiniais žmonėmis nebus galima pasitikėti iki 19 d. Yra net dešimt rūšių energetinių vampyrų, kurie gali pasitaikyti Mergelės kelyje. Geriau vengti bendrauti su tokiais žmonėmis.

Per paskutines lapkričio savaites Mergelėms patariama susiimti ir atlikti visus anksčiau pradėtus darbus. Tai bus labai svarbus laikas. Mergelėms reikia naujų ambicijų, motyvacijos ir noro dirbti. Ateitis gali atrodyti neįpareigojanti, tačiau taip nėra. Viskas priklauso nuo to, kaip šie žmonės elgsis vėlyvą rudenį.

Svarstyklės

Svarstyklėms numatomas gana šviesus ir palankus mėnuo, per kurį viskas aplinkui gali kardinaliai pasikeisti. Šiuo metu naudinga ieškoti naujų pomėgių ir užsiėmimų. Galite pakeisti darbą, atostogauti ir keliauti. Lapkritį ne vieta teiks džiaugsmo Svarstyklėms, o Svarstyklės pavers savo buvimo vietą džiaugsminga. Jos spinduliuos pasitikėjimą savimi ir gerumą, o tai sudarys teigiamą įspūdį kitiems.

Net ir tokiu palankiu metu Svarstyklės gali išklysti iš tako. Kad to išvengtumėte, turite išsikelti aiškius tikslus, taip pat įgyti draugų, o ne priešų. Tai pareikalaus daugiau empatijos kitiems. Žmonės jaučiasi geriau, kai žino, kad yra suprantami, ir kai su jais kalbama, ta pačia kalba.

Skorpionas

Paskutinis rudens mėnuo Skorpionams pateiks naujų galimybių. Žvaigždės ir planetos pagerins šių žmonių nuotaiką, padės jiems rasti teigiamų dalykų. Pirmoje mėnesio pusėje patariama nesielgti skubotai, nerizikuoti. Lapkričio pabaigoje, atvirkščiai, geriau kovoti su bailumu ir neryžtingumu, nes šie du jausmai kliudys priartėti prie sėkmės.

Lapkritį galite pradėti remontą, keisti gyvenamąją vietą, pirkti ir parduoti nekilnojamąjį turtą, automobilį. Vėlyvą rudenį ims labiau sektis meilėje. Tiesa, padidėjęs planetų aktyvumas gali pabloginti sveikatą ir miegą. Juos atstatysite specialiomis meditacijomis.

Šaulys

Šauliui bus svarbu surasti harmoniją savyje, tačiau tam pirmiausia reikia įtvirtinti harmoniją namuose. Tam padės nauji baldai, nauji aksesuarai, valymas. Namuose galėsite dirbti ir atsipalaiduoti ir abu šie dalykai netrukdys vienas kitam.

Santykiuose su žmonėmis rekomenduojama vengti primestos nuomonės. Verta daryti tai, ką sako jūsų širdis ir protas, o ne aplinkiniai. Šaulys taip pat turi kovoti su sentimentalumu, jei nenori, kad ruduo baigtųsi liūdna nata. Maksimaliai išnaudokite kiekvieną progą, nors derėtų privengti itin svarbių ir didelių sprendimų.

Ožiaragis

Ožiaragiui prasidės laikotarpis, kai versle ir meilėje reikia tik racionalaus požiūrio. Riziką ir nuotykius geriau atidėti. Nuo lapkričio 19 d. labai pasikeis energetinis planetų ir žvaigždžių fonas, o tai paveiks Ožiaragio sėkmę. Šie žmonės pagaliau įgis pasitikėjimo savimi ir sugebės įgyvendinti savo planus per itin trumpą laiką.

Namų talismanai padės mažiau pavargti ir daugiau nuveikti. Pirmiausia prireiks ištvermės, nes per trumpą laiką reikės padaryti labai daug. Lapkritį geriau nekeisti gyvenimo principų ir susitelkti ties svarbiausiais – šeima, atsakomybe, darbu.

Vandenis

Vandeniui lapkritis bus gana stabilus ir palankus, tačiau ne toks sėkmingas, kad galėtumėte atsipalaiduoti ar pailsėti. Rudens apogėjus bus nuo lapkričio 27 d. Tai reiškia, kad pačioje mėnesio pabaigoje gali nutikti kažkas labai svarbaus ir lemtingo.

Finansų sektoriuje Vandeniui padės piniginiai ženklai, nurodantys teisingą kelią arba sėkmės metodą. Meilės sferoje geriau pasikliauti intuicija, kuri nesuklaidins. Patariama į sielą neįsileisti energetinių šiukšlių, tokių kaip pasipiktinimas, pavydas, pyktis.

Žuvys

Žuvims bus labai palankus visas mėnuo, tačiau lapkričio pabaigoje jos taps mažiau kūrybingos. Tai reiškia, kad visi svarbiausi reikalai turi būti atlikti iki maždaug 26 d. Po to geriau užimti gynybinę poziciją ir ginti tai, kas buvo įgyta darbu ir drąsa. Susilpnės moralė, galite smarkiai prarasti motyvaciją, todėl paskutinėmis rudens dienomis pailsėti.

Meilės srityje nereikėtų laukti tinkamos dienos. Būtina reikalą perimti į savo rankas ir nesitikėti pagalbos iš išorės. Nesidalykite planais su kitais, nes tarp tų žmonių gali būti pasislėpusių priešų ir linkinčių pikta. Patariama vengti stereotipinio mąstymo ir kabinti etiketes. Žuvims reikia naujo požiūrio į gyvenimą.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *