Liaukitės nerimauti dėl teisingo kelio. Jūs visada esate ten, kur turite būti

Liaukitės visą laiką galvoti, uždavinėti sau klausimus ir nerimauti, ar teisingu keliu einate. Liaukitės lyginti savo pasiekimus su kitų žmonių pasiekimais. Liaukitės save įtikinėti, jog dėl nepakankamos kompetencijos atsidūrėte visai ne ten, kur norėtumėte būti.

Sustokite.

Nes dabar esate lygiai toje vietoje, kurioje ir turite būti.

Galbūt jūsų gyvenime pernelyg daug chaoso, kuris neleidžia to suprasti. Tačiau patikėkite – tai tiesa.

Kad pasiektumėte šią vietą, jums prireikė daugybės sprendimų, teko pergyventi daugybę momentų, dienų, mėnesių, metų. Ašaros, skausmas, šypsenos, klaidos, palaima, kliūtys, geros dienos, blogos dienos – visa tai irgi buvo jūsų gyvenime. Tačiau dabar esate čia, kur viskas daugmaž gerai. Tai ta vieta, kurioje turite būti konkrečiai dabar.

Nežinau kodėl, bet mes pastoviai esame nepatenkinti tuo, ką pasiekėme ir turime gyvenime. Galvojame, kad reikia nuveikti daugiau, siekti didesnio ir tik tada pasieksime savo pačių galvoje nusistatytą lygį. Tačiau tokiu elgesiu mes tik patys save baudžiame.

Užuot jautę dėkingumą už tai, ką pavyko pergyventi kelyje į dabartinį momentą, mes žvelgiame į visa tai kaip į savaime suprantamą dalyką.

Mes dažnai pamirštame, kad kiekvienas mūsų žengtas žingsnis yra didžiulės gyvenimo kelionės dalis, mažytė jo atkarpa. Savo kelyje visada sutiksime ir kliūčių, ir sunkumų. Gyvenime bus ir skrydžių, ir kritimų. Neretai ta vieta, kurioje esame dabar, mums labai nepatinka. Tokiais momentais labai svarbu tikėti, kad iš tikrųjų su jumis viskas gerai. Šis tikėjimas leis įkopti į pačias aukščiausias viršūnes.

Viskas gerai. Ir viskas bus gerai. Žinokite tai ir nepraraskite tikėjimo savimi.

Bet kurią akimirką, bet kurią dieną esate ten, kur turite būti. Visiškai normalu, jeigu pavargstate, sulėtinate žingsnį ar apskritai kažkur įstringate. Atkaklumas galiausiai leis įveikti šį kelią ir pasiekti tikslą.

Be to, kelionės metu, jūs taip pat patirsite nuostabius harmonijos su savimi ir pasauliu momentus, tikrosios sėkmės akimirkas, kai norėsis verkti iš laimės. Tačiau būtina žinoti, kad nėra nieko amžino – labai greitai baigiasi ir sunkūs, ir laimingi momentai.

Visa tai tik kelionės, kurios pavadinimas – gyvenimas, dalis. Jums naudinga tiek teigiama, tiek negatyvi patirtis.

Tik nepamirškite sau priminti, kad jums gera būtent ten, kur esate. Privalote pasakyti sau, kad esate drąsūs, stiprūs ir kupini ryžto įveikti visas kliūtis savo kelyje.

Turite nustoti laikyti save nevykėliu, turite liautis galvoti, jog neturite savybių, kurios leistų pasiekti išsikeltų tikslų. Nes tai netiesa. Jūs susidorosite ir gausite, ko norėjote.

Šiuo metu jūsų įgyjama patirtis daro jus išmintingesniu, stipresniu, skvarbesnio proto. Kiekviena patirta skausminga situacija tuo pat metu ir griauna mus, ir kuria iš naujo.

Dėl to sustokite. Užteks spėlioti. Užteks uždavinėti klausimus. Net jeigu kol kas nepasiekėte tikslo, liaukitės jaudintis dėl to. Neužsiciklinkite. Jūs nepalūžote ir nenugalėti.

Jūs pastoviai augate, mokotės, keičiatės. Tampate tuo žmogumi, kuriuo turite būti, kuris pasiekia sėkmę.

Esate nuostabus ir stiprus žmogus. Patikėkite savo dabartimi, šiuo konkrečiu momentu, o kas svarbiausia – savimi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *