Maistas pagal savaitės dienas – kokie maisto produktai padės atgauti jėgas ir energiją?

Maistas suteikia mums stiprią imuninę sistemą, gerą nuotaiką ir energijos pliūpsnį. Verta įsiklausyti į ekspertų nuomonę, kad valgymas būtų ne tik malonus, bet ir naudingas.

Maistas yra ne tik energijos ir jėgų šaltinis, bet ir sėkmės palydovas. Dėl gerai subalansuotos mitybos kiekvienas iš mūsų gali atsikratyti daugelio sveikatos problemų, sureguliuoti savo svorį ir greitai papildyti vitaminų bei energijos atsargas. Specialistai jums rekomenduoja sužinoti, kaip tiksliai valgyti skirtingomis savaitės dienomis, kad išlaikytumėte puikią nuotaiką, gerą savijautą ir sulauktumėte sėkmės.

Pirmadienis

Bioenergetikos specialistai rekomenduoja savaitę pradėti nuo baltos spalvos vaisių ir daržovių. Virtos bulvės, baltieji ridikai, vaisių salotos iš kriaušių ir obuolių minkštimo, grietinės ir jogurto padažai pagerina darbingumą, sumažina nuovargį ir nerimą. Šių produktų vartojimas padeda tapti drąsesniems, kad nepasiklystumėte nenumatytose aplinkybėse, ir neleidžia patirti dažnų nuotaikų svyravimų.

Antradienis

Antroji savaitės diena puikiai tinka raudoniems maisto produktams. Pomidorai, paprikos, vynuogės, granatai, raudona žuvis ir jautiena stimuliuoja smegenis. Dėl šiuose maisto produktuose esančių maistinių medžiagų jausitės geriau ir gausite papildomos energijos. Valgydami granatų branduolius arba šviežiai spaustas sultis, galite būti geros nuotaikos, o vynuogės prisidės prie jūsų geros savijautos.

Trečiadienis

Trečiadienį geriausia valgyti maistą, kuris apsaugo nuo neigiamo poveikio ir sustiprina žmonių biologinį lauką. Tam tinka oranžinės spalvos vaisiai ir daržovės. Morkos, citrusiniai vaisiai, paprikos, abrikosai pripildo žmogų energija, išvaduoja nuo streso ir suteikia jėgų ryžtingiems žingsniams geros savijautos link. Sultingi persimonai padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą.

Ketvirtadienis

Ketvirtadienis – aktyvių darbų metas, kai reikia ne tik daugiau atsakomybės, bet ir sėkmės. Žalieji produktai padės suteikti jums gerą nuotaiką, sustiprinti intuiciją ir išvengti klaidų. Šviežių agurkų salotos, brokoliai, avokadai, kepti obuoliai, salierai turi reikiamą maistingųjų medžiagų derinį, todėl jų dėka galėsite sudaryti pelningus sandorius, rasti bendrą kalbą su aplinkiniais ir priimti išmintingus sprendimus.

Penktadienis

Violetiniai ir gintaro spalvos gaminiai padės rasti harmoniją, sustiprinti santykius su artimaisiais ir atsikratyti vienatvės. Jų naudojimas taip pat padės atskleisti kūrybinius gebėjimus, rasti kelią į sėkmę ir sustiprinti savo energiją. Geriausia vartoti baklažanus, violetinius kopūstus, slyvas, abrikosus, persikus ir medaus skonio kriaušes.

Šeštadienis

Bioenergetikos ekspertai rekomenduoja šeštadienį į savo racioną įtraukti juodos ir tamsiai mėlynos spalvos produktų. Jų savybės gali padėti apsisaugoti nuo blogos akies ir negandų, suteikti pasitikėjimo savimi ir išvalyti aurą. Tam puikiai tinka juodieji serbentai, vynuogės, juodieji ridikai, džiovintos slyvos ir razinos.

Sekmadienis

Sekmadienis – tai metas, kai reikia atgauti jėgas ir sustiprinti imunitetą. Šią savaitės dieną geriausia valgyti geltonas daržoves, vaisius ir naudoti tokios spalvos prieskonius. Jie bus naudingi emociniam fonui, padės atkurti energiją, taip pat sustiprins nuojautas. Be to, geltonas maistas gali pritraukti finansinę gausą. Šiam tikslui naudokite: papriką, ropę, cukiniją, moliūgą, melioną, ananasą, taip pat ciberžolę, šaltalankio ir šermukšnio uogas.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *