Maisto produktai, kurių niekada negalima valgyti prieš miegą

Tie, kurie rūpinasi savo sveikata, niekada per daug nevalgo prieš naktį.

Taip yra būtina daryti todėl, kad virškinimo sistema naktį turi pailsėti. Tačiau jei negalite miegoti tuščiu skrandžiu, turite žinoti, kokių maisto produktų negalima valgyti prieš naktį.

Nereikėtų vartoti alkoholinių gėrimų, nes jie sužadina nervų sistemą ir turi labai daug cukraus. Jei norite užmigti, alkoholinius gėrimus pakeiskite ramunėlių arba mėtų arbata.

Venkite greitųjų angliavandenių, pavyzdžiui, šokolado, bandelių ir pyragaičių. Cukraus kiekis didina insulino sintezę.

Dėl to pažeidžiamos kraujagyslių sienelės ir kaupiasi perteklinis svoris. Valgydami greituosius angliavandenius galite turėti sveikatos problemų.

Nereikėtų vartoti rūgščių pieno produktų. Nuo tokių vakarienių gali labai nukentėti kasa. Jos metu kasa pradės gaminti insuliną, dėl to kaupsis riebalai. O lieknėjimo ir augimo hormonas bus blokuojamas.

Nereikėtų vartoti vaisių ir uogų. Jei juos vartosite po mėsos, turėtumėte būti pasiruošę, kad jus kamuos vidurių pūtimas ir pilvo diegliai. Vaisiai ir uogos sukelia rūgimą, todėl turėtumėte tai įsidėmėti.

Nevalgykite kepto, rūkyto ar riebaus maisto. Šie maisto produktai ilgai virškinami. Tokiu atveju kepenys, tulžies pūslė ir skrandis labai stipriai apkraunami. Mėsos produktus reikėtų valgyti iki 18 valandos.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *