Meilė ar karminis ryšys? Pagrindiniai tokių santykių kriterijai

Turbūt nėra tokių žmonių, kurie nesuprastų karmos sąvokos. Karma – tai energetinis ankstesnių įsikūnijimų palikimas. Dažnai šis palikimas dabartiniame gyvenime suveda du ar daugiau žmonių, kad išspręstų konfliktą, kuris užblokavo meilės energiją vadinamojoje „praeityje“. Jei norite nustatyti savo jausmų dabartiniam ar buvusiam partneriui esmę, ši informacija jums tikrai bus naudinga. Pirmiausia todėl, kad paaiškinsime, kaip susieti šią meilę, vadinamą „karminiu ryšiu“. Šiame straipsnyje pateiksime pagrindinius tokių santykių kriterijus.

Karminių santykių pradžia atrodo kaip galinga trauka, dažnai tik iš vienos pusės. Ar pirmą kartą susitikę, pirmą kartą pamatę vienas kitą pajutote tarsi elektra trenkiantį šoką? Ar apie šį žmogų galvojote dieną ir naktį, baimindamiesi, kad galite jį prarasti? Žmonės taip pat dažnai sako šiuos žodžius: „Jis – tai mano oras, negalėčiau be jo gyventi“, „Jaučiuosi kaip narkomanas, negaliu be jos gyventi“. Ir štai pagrindinis kriterijus: „Bet su juo jaučiuosi taip pat blogai, kaip ir be jo…“. Nuobodulio jausmas, beviltiškumas, nuoskaudos ir nesutaikomi prieštaravimai griauna santykius. Paprastai pora turi skirtingą pasaulėžiūrą ir gyvena kartu, tačiau kiekvienas gyvena savo gyvenimą.

Dažnai jiems dėl to tenka kovoti. Šių santykių prasmė – įveikti savo nesusitaikymą su partneriu, išspręsti visus prieštaravimus ir leisti energijai laisvai tekėti. Atleisti. Praeities karma juos blokuoja būtent dėl neatleidimo.

Ir tai būtų paprasta, jei nebūtų taip sudėtinga. Tokiam įsimylėjėliui visi sako: „Atsibusk, jis tavęs nemyli“, „Ji tau netinka – su ja esi kitoks, ne toks, koks esi iš tikrųjų“. Baimė. Šio nenatūralaus elgesio priežastis yra baimė prarasti, o tuo pat metu reikia mokytis paleisti.

Taigi, mes nustatėme, kad karminis ryšys pasireiškia:

1) Maniakišku potraukiu partneriui;

2) Baime (hipertrofuota) prarasti išrinktąjį;

3) Širdies skausmu ir euforiniu išsekimu vienu metu;

4) Nesutarimu dėl požiūrio į gyvenimą;

5) Pasąmoningu ar sąmoningu noru pritapti.

Psichologai šią būklę vadina liguistu prisirišimu arba emocine priklausomybe. Karminio ryšio aistrų vulkane žmogus ilgą laiką negali suvokti, kas vyksta, ir tai jam atrodo yra normalu. Jiems abiem reikia eiti šiuo keliu, kad išmoktų priimti vienas kitą, nes energijos susiduria, o dieviškoji meilė veda į harmoniją.

Grandiozinę šios patirties prasmę sužino tas, kuris paliko karminį ryšį kelyje, kuriame gausu spyglių ir skausmo, bet už kurį kelio pabaigoje iš visos širdies dėkojo gyvenimui, Dievui, mylimam žmogui. Vargu ar tai gali būti lengva. Lengvumas – tai visai ne apie gyvenimą. Sėkmingo pasitraukimo iš karminių santykių rezultatas yra tas, kad nesvarbu, ar vyras, ar moteris tampa išmintingesni, jie žino kito žmogaus sielos gelmę ir amžinai tampa atsargūs abipusės pagarbos klausimu. Tai žmonės, kurie moka vertinti meilę, ją išlaikyti ir paleisti.

Jei sutikote žmogų iš praėjusių gyvenimų, padėkokite jam už patirtį, būkite jautrūs ir sąmoningi kivirčų akimirkomis – tai užuominos. Išanalizuokite prieštaravimus tarp jūsų, nes suprasdami, ko mylimasis jus moko, galite išvengti daugybės dvasinių kančių, o „prarasti metai“ taps „neįkainojamos išminties keliu“.

Priėmę savo mylimąjį kaip asmenybę, nustokite apgaudinėti save. Meilė – tai tyla, ramybė, bendras tobulėjimas, ėjimas koja kojon, bet ne dūžtanti kas tris savaites siela. Būtent tiek laiko karmiškai įsimylėjusiems tenka palaikyti dirbtinius pokyčius. Kad ir kaip jie patys taikos nenori, bet ramybė jiems ateis tik abejingumo kaina. Po to – tik kaimynystė, draugystė, o neretai ir tiesiog dingimas iš vienas kito gyvenimo.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *