Meilė ateis, kai išmoksite vieną svarbią pamoką

Jei nepadarytumėte klaidų, nebūtumėte ten, kur esate šiandien. Patirtis daro jus stipresniu ir išmintingesniu!
Ar kada pagalvojote apie tai, kad mūsų klaidos formuoja mus, padeda mums tobulėti? Galbūt mums būtina pirma palūžti, kad iš tikrųjų taptume tvirtesni.

Mes visi savo gyvenime patiriame išsiskyrimų. Tai vienas iš sunkiausių dalykų gyvenime. Ypač kalbant apie ilgalaikius santykius, kuriems kūrėte toli siekiančius planus. Mums visiems nepaprastai sunku išsiskirti su savo artimaisiais. Mums sunku išgyventi išsiskyrimą su žmogumi, su kuriuo planavome gyventi iki savo dienų pabaigos.

Jūsų gyvenime buvo žmogus, dėl kurio galėjote padaryti bet ką. Jūs rizikavote viskuo. Jūs atvėrėte jam savo širdį ir sielą. Tačiau… viskas, ką jis darė, tai tik jus skaudino. Žingsnis po žingsnio jis nužudė meilę. Be jokios abejonės, jūs net negalėjote įsivaizduoti, kad tai nutiks jums.

Anksčiau ar vėliau įvyks tai, ko taip bijojote. Ateina toks momentas, kai nebegalite taip gyventi. Jūs nusprendžiate nutraukti šiuos santykius. Natūralu, kad jūsų galvoje kyla daug klausimų. Norite suprasti, kada viskas pradėjo byrėti. Bandote surasti klaidas, kurias padarėte ir jūs, ir jūsų antroji pusė.

Nustokite save kankinti. Mes visi darome klaidų.

Meilėje nėra vietos logikai. Nėra teisingų ar neteisingų sprendimų. Abu partneriai yra atsakingi už savo indėlį į santykius. Kartais žmonės puikiai tinka vienas kitam. Kartais žmonės nesuderinami.

Atsitiktinių susitikimų nėra. Sutinkame žmones, per kuriuos turime suprasti kažką labai svarbaus. Turime „išmokti“ tam tikras pamokas. Galbūt to nesuvokiate, bet tai labai svarbios pamokos. Jas išmokę, turėsite gyvenimą, apie kurį visada svajojote. Taip pat gali būti, kad sutiksite būtent tą žmogų.

Ar kada nors girdėjote tokį posakį: „Nebūna kapitonų be audrų ir uraganų“? Mums reikia skausmo ir kančios. Tai padeda mums tobulėti. Jos mus užgrūdina. Jei nepadarytumėte klaidų, nebūtumėte ten, kur esate šiandien.

Jums reikėjo tokių santykių. Jums reikėjo išgyventi tą skausmingą išsiskyrimą. Turėjote visa tai išgyventi. Ši patirtis leido jums tapti stipresniu ir išmintingesniu.

Turėjote išgyventi šiuos nesveikus santykius. Jums reikėjo patirti šį skausmą. Reikėjo pajusti, ką reiškia kiekvieną dieną vėl surinkti save iš naujo. Visa tai padėjo jums kažką suprasti.

Dabar jūs žinote, kad tikroji meilė yra kažkas kita. Tai pažadina visiškai kitus jausmus ir emocijas. Dabar jūs esate išmintingesnis. Dabar jūs žinote, kaip atskirti tikrą meilę nuo paprasto potraukio ir susižavėjimo. Dabar jūs vėl atviras meilei. Jūs žinote, ko jums reikia. Niekada nepasitenkinsite kažkuo mažiau.

Jei jau visa tai išgyvenote, tuomet jums liko laukti visai nedaug. Labai greitai gausite tai, ko nusipelnėte.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.