Meilės nereikia nusipelnyti. Ir kitos gyvenimo tiesos

Meilės nereikia nusipelnyti. Nusipelnyti jos neįmanoma.

Gyvenimui apskritai paėmus nesvarbu, ką galvojate. Jam svarbu tik tai, ką jaučiate ir ką darote.

Gero žmogaus troškimai sutampa su aplinkinių interesais.

Aiškintis santykius reikia ne su aplinkiniais žmonėmis, o su savimi.

Klausimai apie būties prasmę – ne iš didelio proto ir brandumo. Tokie klausimai kyla dėl to, kad žmogui visgi kažkaip nesigyvena. Gyvenimo prasmė – pats gyvenimas.

Kuo psichiškai sveiki žmonės skiriasi nuo neurotikų? Tuo, kad sveiki žmonės, žinoma, irgi nervinasi, tačiau jaučia realias emocijas, turinčias realias ir svarias priežastis – tai kokie nors konkretūs įvykiai, išorinio pasaulio dirgikliai. O neurotikai savo susierzinimo priežastis be sustojimo generuoja patys savyje, savo galvose.

Renkantis partnerį, suklysti neįmanoma. Nes gyvenimas duoda ne tai, ko nori jūsų protas, o tai, ko jums šiuo konkrečiu momentu reikia. Patinka tai jums, ar nepatinka – tai jau visai kita atskira tema.

Nerimastingiems žmonėms gyvenimas – tai tik nesibaigiančių problemų, kurias būtina spręsti ir susijaudinimo, kurį reikia kažkaip nuslopinti (pavyzdžiui, alkoholiu) arba realizuoti (užtaisyti isteriją, pavyzdžiui), virtinė. Taip ir slenka dienos.

Jeigu poroje viskas gerai su seksu, reiškia, kažkuriose svarbiausiose, giluminėse, bazinėse sferose abu poros nariai yra absoliučiai solidarūs. Ir tai – pats svarbiausias lygmuo, kuriame turi sutapti pora.

Neklausykite patarėjų, klausykitės savęs. Ką pasirinkote šios dienos meniu, tą ir valgykite. Laikykitės savo priimtų sprendimų ir gerbkite juos. Kitaip visą gyvenimą taip ir kankinsitės nuo vidinio konflikto, blaškydamiesi tarp “tikriausiai reikia taip daryti” ir “nežinau kaip daryti”.

Jeigu jums šiandien nesinori į darbą – pasiimkite išeiginę. Jeigu nesinori ir kitą dieną – pasiimkite dar vieną išeiginę. O jeigu nesinorės ir poryt – keiskite darbą. Kalba čia eina visai ne apie tingėjimą. Tingėjimas – tai problema, susijusi arba su valios, arba su motyvacijos stoka.

Norite būti gražus arba laimingas? Jeigu renkatės antrą variantą – darbuotis reikia ne su išvaizda, o su saviverte. Pamilkite save bet kaip atrodantį ir tada išvaizda išties galės būti bet kokia. Toks dėsnis.

Nebijokite likti vienas. Nebijokite, kad nebebus daugiau tokios meilės. Jeigu būsite asmenybe – laisva ir nepriklausoma – jūsų žmogus dar ateis. O jei imsite bijoti – prarasite tą, kurį jau sutikote ir pamilote.

Jeigu jau kažką pasiekėte ir sugebėjote uždirbti, reiškia, galėsite padaryti tai iš naujo, dar sykį. Kaip neįmanoma nustoti mokėti plaukti ar važiuoti dviračiu, taip neįmanoma nustoti mokėti išlikti paviršiuje gyvenimo audrose.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *