Meilės trikampis – signalas, kad reikia keistis

Siūlome pažvelgti į situaciją iš kitos pusės, ypač kai toji situacija jau realizavosi. O taip pat tai tekstas apie tai, kad pats svarbiausias dalykas šiuo sudėtingu laikotarpiu – užsiimti pačia savimi, mylimiausia!

Kai pradedame santykius, mes negalvojame, kokie išbandymai laukia, nemąstome, kaip sukurti santykius tokiu būdu, kad galima būtų maksimaliai lengvai įveikti visas kliūtis. Vienas iš tokių išbandymų – meilės trikampis. Prieš pradėdama nekęsti vyro dėl neištikimybės, prieš paduodant skyryboms, prieš prakeikiant jo meilužę, vertėtų išsiaiškinti, kas gi vyrą pastūmėjo taip pasielgti.

Pradžiai – svarbiausios priežastys

Dauguma meilės trikampių atsiranda, kai santykiuose jau visiškai nebeliko artumo. Artumai – kai galite leisti sau būti pačiu savimi be baimės būti pasmerktam. Kai nebijote kalbėti apie savo jausmus, nuogąstavimus ar apie tarp jūsų tvyrančią įtampą.

Dažna problema – nesugebėjimas paaiškinti savo jausmų ir baimė, kad partneris tavęs nesupras. Tačiau patikėkite, nėra nieko geriau už nuoširdumą.

Ar galite būti atvira su partneriu? Kaip dažnai kalbatės apie jausmus? Tai galima pradėti praktikuoti bet kuriame santykių etape, užsiimti tuo niekada ne vėlu.

Nepatenkinti baziniai poreikiai – pats svarbiausias dalykas, dėl kurių susitinka du žmonės. Pradėjęs santykius su moterimi, vyras laukia, kad moteris jį pripažins, bus atsidavusi ir jai neskaudės kiekvieną vakarą galvos. Intymumas labai svarbus santykiuose, tai bendras bazinis abiejų puselių poreikis. Ar suteikiate vyrui jausmą, kad jis jums iš tikrųjų reikalingas, kad jis vienintelis ir svarbiausias?

Vaikiškos traumos čia jums irgi pakiš koją. Bėga metai, kaupiasi nuoskaudos, kurios perauga į užslėptą agresiją ir tokioje būsenoje moteris jau nesugeba duoti meilės ir jos priimti. Nutrūksta ryšys tarp, atrodytų, labai artimų žmonių, nors iš šalies pažvelgus jie atrodo kaip laiminga šeima.

Dažnai mūsų nuoskaudos ir pyktis atsiranda dėl nusivylimo, kai prisikuriame įvairiausių lūkesčių partnerio atžvilgiu. Suaugusios moterys neretai trokšta ir reikalauja iš vyro to, ko kitados pačios negavo vaikystėje. Bet vyras – ne mama ir ne tėtis, jis neprivalo kompensuoti to, ko negavote iš tėvų. Tokius dalykus būtina suvokti, o paskui reikia pakeisti savo iškraipytą realaus pasaulio vaizdą, kurį nesąmoningai transliuojame ir į savo santykius.

Jūs galite tiesiog būti nepatraukli ir vyrui, ir sau, kai užsipildote negatyviomis emocijomis. O jei pradedate artimus santykius, turėdama tokį bagažą, pradedate jausti ištuštėjimą, tarytum būtumėte atidavusi dalį savęs ir likusi su didžiule skyle širdyje. Anksčiau ar vėliau neištversite ir agresyviai atakuosite vyrą, vaikus, aplinkinius. Jūsų fizinės ir psichologinės sveikatos labui būtina atsikratyti tos sunkios naštos, išgyventi visas traumas savarankiškai ar su specialistų pagalba.

Kiekvienas žmogus, pradėdamas santykius, pasiima su savimi į juos savo patirtį, giminės programas, patirtas traumas. Jūs esate atsakingos už tai, kad visas tas „turtas” netrukdytų kurti santykių su žmonėmis ir tapti laimingomis.

Kada gi jūsų sąjungoje atsiranda trečiasis narys?

Laikui bėgant, iš santykių pasitraukia aistra. Ir tai normalu, juk kai geriau pažinote žmogų ir dingo naujumo jausmas, pasikeičia hormoninis fonas. Tačiau ne vien hormonuose slypi priežastis.

Ką daryti, jeigu meilužė jau atsirado?

Svarbu suprasti, kad meilužė – tai resursas. Vyras pas ją išėjo greičiausiai dėl to, kad jūsų santykiai tapo sunkiais. Jūs nustojote šypsotis ir juoktis, skleisti fizinę ir emocinę šilumą, tenkinti vienas kito bazinius poreikius.

Statistika rodo, kad 98% vyrų sugrįžta į šeimą. Įvyksta vertybių santykiuose permąstymas, jos tampa tvirtesnės. Tačiau kad taip nutiktų, reikia daug ką suprasti ir kai ką nuveikti.

Priimti situaciją

Bet kokia išdavystė – tai smūgis savivertei ir labai sudėtinga atrasti tame kažką gero. Kai jūsų vyras išeina pas kitą, pasaulis sugriūva ir atrodo, kad jūs neatlaikysite šito smūgio. Būtina suprasti, kad situacijos jau nepakeisite. Tai nutiko todėl, kad abu kažką darėte neteisingai. Tačiau nuo jūsų priklauso, kaip gyventi toliau. Galite pasinerti į negatyvą, arba galite gauti iš to, kas nutiko, didelį resursą.

Išmokite suprasti, kad jums duodama pamoka, netgi tokiu pavidalu kaip neištikimybė. Išsiugdykite sugebėjimą pajausti už tai dėkingumą. Kiekviena negatyvi situacija suteikia galimybę pasilypėti į visiškai naują, aukštesnį lygmenį.

Atsigręžti į save

Reikia suprasti, kad kiekviena mintis, kiekvienas veiksmas, nukreiptas į kitą žmogų, iš jūsų energiją atima, o tam žmogui – prideda. Susifokusuokite į save. Pasirūpinkite išvaizda, galite ką nors pakeisti joje. Užsiimkite hobiu, darykite ką nors tokio, kas atitrauks jūsų mintis, prablaškys ir suteiks energijos resursų.

Užsiimkite ne vien išvaizda, bet ir savo vidiniu turiniu. Būti karaliene viduje žymiai geriau. Galbūt jau laikas šiek tiek patyrinėti vyrų psichologiją? Tai didelis pliusas, suteiksiantis pasitikėjimo savimi, kadangi dabar jau suprasite ne tik savas emocijas, bet ir vyriškus jausmus pačiose įvairiausiose situacijose.

Duoti laiko

Kol užsiimate savimi, laikas sudėlios viską į savo vietas. Galbūt šiuo momentu norite jį susigrąžinti, bet tik praėjus šiek tiek laiko galėsite sąžiningai atsakyti sau į klausimą: „Noriu jį susigrąžinti dėl to, kad myliu, ar dėl to, kad baisu likti vienai?” O gal dėl vaikų? Pamatysite, kaip pasikeis jūsų požiūris į pasaulį ir pačia situaciją. Kaip tik priimsite sprendimą susifokusuoti į save, saviugdą, gerovę, jums jau šio proceso metu kils įvairių minčių, daug ką suvoksite. Noras susirasti motyvaciją ateina tik proceso, bet ne sąstingio metu.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *