Melo energija – kaip mes nuodijame savo gyvenimą slėpdami tiesą?

Melas – tai kažkas, kas mums kartais atrodo visiškai nekenksminga, tačiau jis gali slėpti didžiulį pavojų. Melo energija nuodija mūsų gyvenimą.

Gana dažnai meluojame, jei patenkame į nemalonią situaciją. Užuot bandę nusiraminti, mes dažnai pradedame apgaudinėti, o tai tikrai nėra geriausia išeitis. Priežastys, kodėl taip darome, aprašytos toliau.

Karmos pablogėjimas

Žinome, kad yra toks dalykas, kaip baltas melas. Dažniausiai jis naudojamas tada, kai žmogus nesako tiesos, kad neįskaudintų tėvų ar kitų artimų žmonių, todėl galima laikyti neutraliu poelgiu. Jei kas nors meluoja savo labui, siekdamas kokių nors asmeninių tikslų, tai jau daro itin neigiamą poveikį karmai.

Kai karma bloga, žmogus dažnai savo gyvenimo kelyje pradeda susidurti su kokiomis nors problemomis, bėdomis. Jei jis nemeluoja siekdamas pelno, karma išlieka gera. Iš pradžių ji gali būti visiškai nematoma. Daugelis žmonių meluoja ir apgaudinėja kitus dėl pinigų ir šlovės, tačiau nepatiria jokių bėdų. Anksčiau ar vėliau likimas juos nubaus, tačiau tai bus itin netikėta. Jei nenorite gadinti savo gyvenimo, geriau dabar sakykite tiesą ir kentėkite.

Energetinės problemos

Melas gali būti pavojingas žmogaus savijautai. Tai ypač svarbu tais atvejais, kai kas nors meluoja ir tada jaučiasi kaltas. Karminės bausmės veikia mažiau, nes žmogus baudžia save išgyvenimais.

Tie, kurie daug meluoja, bet paskui gailisi, dažniau suserga. Jų sveikata blogėja prieš akis, mažėja motyvacija, entuziazmas ir meilė gyvenimui. Melas prieštarauja moralės normoms ir apskritai dvasiniam žmogaus pasauliui.

Bumerango įstatymas

Mes jau kalbėjome apie karmą, tačiau nepamirškite, kad jus gali nubausti tas, kurį įžeidėte savo melu. Žmonės kerštingi, todėl melas gali bumerangu grįžti jums patiems. Taip gali prasidėti nesibaigiantis ciklas, kurio metu du ar daugiau žmonių įsitraukia į karą, kurio tiesiog neįmanoma užbaigti.

Galite pridaryti problemų sau, nes asmuo, kurį įžeidėte, gali jus prakeikti. Jis gali sugadinti gyvenimą jums ir visai jūsų šeimai. Atsikratyti to bus labai sunku.

Streso lygio padidėjimas

Verta atkreipti dėmesį į fiziologines melagių problemas. Tie žmonės, kurie meluoja ir supranta, kad kažkam daro blogai, patiria neįtikėtiną stresą. Taip nutinka ne tik pačiu dialogo momentu, kai kas nors meluoja, bet ir po jo. Tokio žmogaus sąžinė niekada nebus rami, todėl jam geriau niekada nemeluoti. Dėl padidėjusio streso smarkiai krenta produktyvumas, prarandama koncentracija, pablogėja bendra savijauta.

Tiesą sakyti nebijantys žmonės turi stabilesnę emocinę ir fizinę būseną. Melagiams ir nuolat nesąžiningiems žmonėms dažnai skauda galvą.

Santykių su žmonėmis pablogėjimas

Dauguma žmonių į melą reaguoja labai blogai. Jei kas nors sužinos, kad galite apgauti siekdami pelno, nustos jumis pasitikėti. Gandai, kad jumis negalima pasitikėti, pasklis labai greitai. Dėl to prarasite pagarbą, autoritetą. Jūsų santykiai su kolegomis, draugais ir pažįstamais gali pablogėti amžiams, nes žmonės linkę prisiminti tik tai, kas blogiausia. Būkite atsargūs, nes net ir pats nekenksmingiausias melas gali atimti iš jūsų gerą reputaciją daugeliui metų.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *