Mitai apie laimę, kurie nuves jus į aklavietę

Ko gero, laimė – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Deja, daugelis iš mūsų klaidingai suvokia šį reiškinį. Šiandien pasidalysime, tikėtina, ir jums ne kartą girdėtais mitais apie laimę, kuriais laikas nustoti tikėti.

Jei trokštate pajusti laimės jausmą, teks liautis tikėti filmais, knygomis ir kitais žmonėmis. Štai patys svarbiausi ir žalingiausi mitai.

Laimė – pasiektas tikslas

Be abejo, kai įsigyjate geidžiamą automobilį ar banko sąskaitoje staiga pamatome skaičių, kurio gale yra daug nulių, jus aplanko džiaugsmas, bet, deja, tik trumpam. Tiesa, tikslų siekimas motyvuoja ir verčia pajusti gyvenimo skonį, tačiau tikroji laimė slypi šių tikslų siekimo procese.

Daugelis žmonių sako, kad pati maloniausia tikslo siekimo dalis yra procesas. Juos motyvuoja naujos užduotys ir sudėtingų problemų sprendimas. Pavyzdžiui, daugelį verslininkų džiugina ne uždarbis, o pozicijos rinkoje stiprinimas ir vienokio ar kitokio verslo vystymo procesas. Labai daug žmonių tampa nelaimingi, kai pasiekia tai, ko norėjo pasiekti dešimtmečius. Jie suvokia, kad nebeturi ko trokšti, todėl juos apima apatijos jausmas.

Laimė – tai aplinkinių meilė

Taip niekada nebuvo ir nebus. Žmonių nuomonė apie jus gali keistis. Šiandien esate visuomenės numylėtinis ir geras vadovas, o rytoj visi jumis nusivils. Žmonės yra pernelyg nepatikimi, ir jų nuomonė negali padaryti jūsų laimingo. Dėl šios priežasties specialistai pataria nuolat tobulėti ir lyginti save su savimi iš praeities. Laimė aplanko, kai suvokiate – mano naujesnioji versija neprilygsta mano senajai versijai.

Esate žmogus, kuris patinka kitiems – puiku. Nepatinkate – nenusiminkite. Svarbiausia, kad būtumėte geresnis žmogus nei buvote vakar. Daugelis žmonių išties svajoja turėti šimtus tūkstančių ar milijonus sekėjų socialiniuose tinkluose, tūkstantį patiktukų per minutę, taip pat girdėti entuziastingą minios šauksmą skanduojant jų vardą. Tačiau tikroji vertybė – gražių ir prasmingų santykių su tėvais bei sielos draugu palaikymas.

Laimė – visiška jūsų gyvenimo kontrolė

Iš dalies tai tiesa, tačiau į pilkas darbo dienas būtina įnešti chaoso ir atsitiktinumo elementą. Svarbu teisingai maitintis ir laikytis režimo – tai nepaneigiama tiesa. Bet jei tavo gyvenimas yra nepriekaištingai sustyguotas grafikas, jis gali atimti iš tavęs laimės jausmą. Retsykiais derėtų palepinti save, išleisti pinigų daiktui, kurio seniai norėjote, išvykti už miesto ribų ar išbandyti ką nors naujo.

Laimė – tai pakili nuotaika

Be abejo, kai mus aplanko liūdesys, negalime jaustis laimingais, ir tai yra normalu. Neigiamos emocijos yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis. Retsykiais kiekvienas iš mūsų susiduria su bėdomis, blogos emocijos neišvengiamos – privalome jas išjausti. Nereikia stengtis užgniaužti savo ašarų ar pykčio. Jei neišmoksite išjausti ir paleisti blogų emocijų, jos pasislėps jūsų sielos gilumoje. Psichologai ir bioenergijos ekspertai pastebi, kad laimė slypi žmogaus gebėjime jausti įvairias emocijas.

Žmogus gimsta laimingas

Žmogus gali gimti jau būdamas turtingas, bet išmintingas ir laimingas – niekada. Laimė yra tai, ką įgyjame pamažu. Tai mūsų sielos būsena, o ne daiktas. Kartais žmonės gimsta apsupti skurdo ir ligų, bet sugeba tapti žmonėmis su šypsena veide ir gerumu širdyje. O kartais žmonės gimsta apsupti meilės ir darnos, bet niekaip nesugeba atrakinti vartų į laimę. Tai dar kartą pabrėžia, kad sunkumai ir išbandymai – svarbi gyvenimo dalis. Visada prieš save reikia matyti kokią nors viršūnę, į kurią norisi įkopti. Nežiūrėkite žemyn galvodami, kad jau netrukus pasieksite viršūnę. Pažvelkite į viršų, bandydami išsiaiškinti, ką dar galite padaryti, kad būtumėte laimingi.

Atskleiskite asmeninę laimės formulę. Tai labai svarbu, jei norite gyventi visavertį ir laimingą gyvenimą. Tegul debesys netemdo jūsų gyvenimo, o laimė būna lengvai pasiekiama.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *