Moterų trūkumai, kurie patinka vyrams

Jūs suprantate, kad pastangos būti tobula mergina nieko gero neduos. Tačiau vis tiek manote, kad yra trūkumų, kurių galėtumėte atsikratyti. Palaukite minutėlę! Prieš pradedant naują gyvenimą verta patikrinti, ar šie trūkumai nėra privalumai.

Tinginystė

Žinoma, neperžengiant proto ribų. Juk paprastai esame pasirengę save barti už menkiausią tinginystės apraišką. Mūsų mamos ir močiutės mus už tai peikė, ir ne veltui – kas norėtų tvarkyti kambarį, kai galėtų tuo metu skaityti įdomią knygą? Problema ta, kad dažnai pačios save paverčiame pusgyvėmis, bandydamos daryti dalykus, kai neturime energijos, nesijaučiame gerai arba – na, tiesiog, tingime. Vyrai į tai žiūri paprasčiau: „Aš tingiu“ – ir tai yra pakankama priežastis nieko nedaryti. Tikra tiesa! Mergina, kuri leidžia sau tinginiauti, yra puiki mergina. Nes jei ji tingi, ji nepraleis valandų valandas verkšlendama: „Išmesk Kalėdų eglutę… Kaip suprasti, aš tingiu?!“ Juk jį dėl to mama irgi bardavo. Būtent dėl to. Ir jūs nesate tokia kaip jo motina. Jums pasisekė… Galite tinginiauti.

Netvarkingumas

Vyrai turi labai išrankų regėjimą. Žinoma, yra pedantų, kurie gali pastebėti katės uodegos plauką, netyčia nukritusį ant šviestuvo, ir sušukti: „Dieve mano, jis nešvarus!“ – bet tokių pasitaiko retai. Paprastai vyrai pastebi tai, kas juos domina, ir nepastebi to, kas jiems nerūpi. Jiems nerūpi, jei nagų lako gabalėlis nuskilo nuo jūsų nagų lako. Arba kad namuose ant marškinėlių užlašėjo pomidorų padažas. Ir jiems nerūpi jūsų įprotis krimsti sausainius ant sofos ir barstyti jų trupinius. Tačiau jie puikiai žino, kad ir jums tai nelabai rūpi. Tai nieko tokio, viską galėsite sutvarkyti vėliau. Vėliau, aha, tikrai… Už tai netvarkingi žmonės lengviau bendrauja. Tai puiku!

Komunikabilumas

Lengvai bendraujančios merginos visada turi daugybę gerbėjų, ir tai suprantama. Kalbant apie išvaizdą, jaudina griežtos mokytojos įvaizdis – tai tarsi mokytoja iš filmų. Vilkinti aptemptą sijoną, baltą palaidinę ir akinius. Tačiau iš tikrųjų ji būna baisi nuoboda ir kalė, sugriaunanti vargšui berniukui geriausius jo gyvenimo metus. Taip, ji visada būna per daug labai rimta. Tiesiog labai rimta. Taip, jis daugiau niekada nenorės jos matyti. Nenorės matyti net jos atvaizdo šešėlio. Pernelyg rimtos mergaitės yra skirtos infantiliems peraugusiems berniukams, laukiantiems, kol jiems bus smogta liniuote per kaklą ir nurodyta, kaip gyventi. Bet juk jis nėra toks. Jis nori bendraujančios ir besijuokiančios merginos.

Meilumas

Nuo vyrų slepiame savo ankstesnius įsimylėjimus. Ką ten nuo vyrų, mes tai slepiame ir nuo moterų. Apskritai nuo visų! Kad ir kokią merginą paimtumėte, ji jums pasakys, kad praeityje turėjo dvi dideles meiles (įskaitant pirmąją, vidurinėje mokykloje, visiškai nekaltą) ir vieną nepavykusį, beprasmį romaną. Ir viskas. Štai ir viskas! Ji nekalta kaip maža mergaitė… Vis dėlto, seni draugai gali prisiminti tuziną vaikinų, su kuriais ji kažką turėjo. Bet tai nesiskaito, o jei nesiskaito, vadinasi, tai neįvyko. Iš tikrųjų, labai nedaug vyrų renkasi nepatyrusias merginas. Atvirai kalbant, tai ne patys geriausi vyrai, nes reikalas čia yra sudėtingesnis. Baisu būti blogesniam už savo pirmtaką. Tokių problemų neturintys vaikinai renkasi meilias merginas. Na, galbūt todėl, kad ji jau žino, kokio vyro iš tiesų nori, ir nekapstys jo smegenų su šaukšteliu tardama žodžius „O, aš ne taip įsivaizdavau mūsų meilę!

Emocionalumas

Moters kūno struktūra yra labai paslaptinga. Vyrai paprastai nesugeba suprasti merginų nuotaikų kaitos priežasčių, net jei ant šaldytuvo raudonais lūpų dažais užrašytume: „PAVOJINGA! Jokio darbo be šalmo! PMS!“ Vis dėlto, manoma, kad mūsų staigi nuotaikų kaita juos erzina, o pernelyg didelį emocionalumą jie laiko isterija ir pagrįstai vengia santykių su į tai linkusiomis merginomis. Tiesą sakant, taip nėra. Jiems sunku suprasti, kas vyksta su mumis, nes vyrų organizmas yra kitaip sureguliuotas. Jie mūsų nesupranta, jie neturi tokios galimybės baziniame savo rinkinyje. Jiems reikia viską sukramtyti ir paaiškinti. O jei neslepiate savo emocijų ir jas energingai išreiškiate, tai štai! Viskas įgauna prasmę, vualia! Ir nebūna jokių: „Brangioji, kas nutiko?“ – „Nieko.“ Ir tada kyla ginčas dėl nieko – kaip, kur, kodėl? Ir tada ji vieną kartą suklykia, ir iškart tampa aišku: nesikišk, ji tave nužudys. Labai patogu.

Vyriški charakterio bruožai

Iš tikrųjų, skirstymas į vyriškas ir moteriškas savybes yra labai subjektyvus. Tai ne tiek prigimtinių skirtumų, kiek auklėjimo ir aplinkos, kurioje žmogus gimsta, auga ir bręsta, skirtumas. Problema ta, kad daugelis merginų dažnai mano, jog jos nėra pakankamai moteriškos: jos dėl to labai nerimauja, todėl stengiasi prisitaikyti prie žinomo merginos įvaizdžio. Beprasmiškas išteklių švaistymas, vyrai vis tiek to neįvertina. Pirmiausia todėl, kad tai nebūna tiesa. Niekas nemėgsta veidmainių. Antra, jie žavisi ir gerbia vyriškus jaunų merginų charakterio bruožus. Nes vyrai taip pat yra auklėjimo ir aplinkos įkaitai, kuri juos įtikina, kad moterys yra tokios trapios ir paslaptingos būtybės, ir visai ne žmonės, o kažkas kita: mes neva turime kitokią kalbą, kitokią logiką ir visa kita. Mūsų nesupranta. Ir staiga paaiškėja, kad esate ne biorobotė su pamestais nustatymais ir ne marsietė. Esate normalus žmogus. Koks palaiminimas!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *