Narcisistinė moteris, kaip ją atpažinti ir išskirti iš visų?

Narcisistinė moteris pasitaiko daug rečiau, nei narcistiškas vyras. Tačiau turite žinoti, kaip atpažinti tokią moterį ir kaip elgtis.

Kai kurie žmonės painioja „racionalaus egoizmo“ ir „narcisizmo“ sąvokas. Pirmasis turėtų būti būdingas kiekvienam asmeniui, siekiančiam tobulėjimo ir laimingo gyvenimo, tačiau antrasis nėra būtinas šiems tikslams pasiekti. Protingas egoizmas leidžia iškelti savo interesus aukščiau kitų priimant sprendimus, kurie iš tiesų yra svarbūs ir reikšmingi jūsų gyvenimui, o narcisizmas yra nuolatinis kitų žmonių interesų nepaisymas.

Internete galite rasti šimtus straipsnių, kaip atpažinti vyrą narcizą ir kaip nepakliūti į jo tinklą. Bet galų gale narcisizmas nėra grynai vyriška savybė, jis gali lengvai egzistuoti tarp abiejų lyčių atstovų ir to nereikėtų pamiršti.

Jūsų draugė, sesuo ir net mama gali būti narcizė. Niekas nėra apsaugotas nuo to, kad artimiausioje aplinkoje tokio žmogaus nebus. Tuo tarpu tokie žmonės yra labai toksiški, todėl turėtumėte stengtis kuo mažiau bendrauti su jais. Atpažinti tokį žmogų padės septyni paprasti ženklai.

Narcisistinė moteris

1. Tokia moteris bet kurią pokalbio temą pritaiko sau.

Kiekvienas turime savo gyvenimo istorijas, kuriomis noriu pasidalinti su kitais. Visiškai normalu pasakoti draugams, kas naujo pas jus, kai kurį laiką nesimatėte.

Bet jūs taip pat turite domėtis kitų žmonių naujienomis ir sugebėti palaikyti bendras pokalbio temas.

Narcisistinė moteris nuolatos kalba tik apie save. Jei jūsų draugė niekada nepaklausia, kaip jums sekasi, ar klausia, bet iškart pradeda pasakoti apie save- turite pagrindo pagalvoti…

2. Nuolatinis bendrų planų atšaukimas  rodo, kad moteris gali būti narcisistiška.

Faktas yra tas, kad tokios moterys nerimauja tik dėl savo norų ir jausmų, jos nori jaustis laisvai darydamos ką nori ir kada nori. Ir joms visiškai nerūpi, kaip kiti žmonės į tai reaguos.

3. Tokios moterys nepriima atsisakymų.

Žodis „ne“ sukelia joms tikrą pyktį. Didesnį sudirginimą galite pasiekti, nei atsisakius, tik nepateikus konkretaus atsakymo. Narcizai nekenčia jausmo, kai yra priklausomi nuo kitų žmonių.

4. Narcisizmas ypač pastebimas santykiuose su vyrais.

Šios moterys flirtuoja net su tais, kurie nepatinka ir tik linksminasi ar nori gauti naudos. Kaip bebūtų keista, būtent tokios moterys dažniausiai linkusios į vienatvę.

5. Šios moterys įsitikinusios, kad kiti žmonės yra prastesni nei jos.

Jos bendrauja su kitais atvirai aplaidžiai. Tai nėra sunku pastebėti, kai jos išreiškia savo nuomonę apie kitų žmonių pasiekimus ir gyvenimo būdą.

6. Ji niekada nepripažįsta savo kaltės.

Ji ras pasiteisinimų visoms savo klaidoms ir pateiks šimtą argumentų gynyboje. Ji vėlavo – kaltas lėtas vairuotojas, neatėjo į susitikimą – žinoma, kaltas buvo senas pažįstamas, kuris ją kalbino kelyje taip, kad visiškai pamiršo apie susitikimą.

7. Nuolatinis narcisizmas yra beveik akivaizdžiausias iš visų ženklų.

Mes visi kartais daromės asmenukes, nes tai labai patogu, o kartais tiesiog būtina. Jei netoliese nėra nieko, o jūs norite save užfiksuoti gražaus vaizdo fone, nelieka nieko kito, kaip tik nusifotografuoti .

Bet fotografuotis su draugais, specialiose vietose ar net atskirai, užfiksuoti tiksliai vertingas akimirkas yra vienas dalykas, o daryti asmenukes po daug kartų per dieną yra ženklas.

Žinant visus šiuos ženklus, narcisistinė moteris yra lengvai atpažįstama. O bendrauti su ja ar ne, priklauso tik nuo jūsų. O gal tokia moteris- jūs pati?

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *